WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Adres dla jednostki:

UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Dział Płac

ul. Karowa 20
00-324 Warszawa


Kierownik
 Jolanta Siemaszko


tel. 0 22 55 20 698, 0 22 55 23 219, 0 22 55 23 221, 23 229



Wybrane jednostki:

Dział Płac

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Adamska
Magdalena Teresa 
starszy referent
22 55 23304    
  Białas-Jaworska
Barbara Marianna 
specjalista
22 55 23282   b.bialas-jaworska@uw.edu.pl
  Bobowicz
Hanna Katarzyna 
samodzielny referent
   
  Czubek
Małgorzata  
specjalista
22 55 23311   mmaszynowska@adm.uw.edu.pl
inż.  Dobrzańska
Agata  
specjalista
22 55 23 291   adobrzanska@adm.uw.edu.pl
mgr  Dyszkant
Małgorzata Elżbieta 
samodzielny referent
   
inż.  Gajcy
Katarzyna  
specjalista
22 55 23232   k.stanczak@uw.edu.pl
  Gawryś
Małgorzata Dorota 
samodzielny referent
   
mgr  Gierasińska
Małgorzata Maria 
specjalista
22 55 23220   m.gierasinska@uw.edu.pl
mgr  Grela
Katarzyna  
specjalista
22 55 20698   kgrela@adm.uw.edu.pl
  Grudka
Cecylia Krystyna 
specjalista
22 55 23219   cgrudka@adm.uw.edu.pl
mgr  Iwaniuk
Anna  
specjalista
22 55 23289    
  Kaliściak
Ewa  
specjalista
22 55 23233    
mgr  Kłodzińska
Małgorzata  
samodzielny referent
   
  Kocęba
Krystyna Zofia 
specjalista
22 55 23216   k.koceba@uw.edu.pl
mgr  Komorowska
Marzena  
specjalista
22 55 23292   mkomorowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Łapińska
Joanna  
starszy referent
22 55 23297   jgratys@adm.uw.edu.pl
mgr  Nieradka
Katarzyna  
starszy referent
22 55 23236   katarzyna.nieradka@uw.edu.pl
  Nowacka
Bogumiła Urszula 
specjalista
22 55 23222    
mgr  Pióro
Jolanta Zuzanna 
specjalista
   
mgr  Pióro
Jolanta Zuzanna 
samodzielny referent
   
  Rudnicka
Małgorzata  
specjalista
22 55 23274   m.rudnicka@uw.edu.pl
mgr  Siemaszko
Jolanta Anna 
z-ca kwestora
22 55 23229,
fax: 22 55 23322
 
jolanta.siemaszko@adm.uw.edu.pl
  Świsłowska
Marzena Ewa 
specjalista
22 55 23306   mswislowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Ziejewska
Daria Katarzyna 
samodzielny referent
22 55 23319   daria.ziejewska@uw.edu.pl

Sekcja Prac Zleconych i Honorariów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Ryżko
Sylwia Aldona 
samodzielny referent
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników