WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

CAŚ im. K.Michałowskiego w Warszawie

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Czyżewska-Zalewska
Ewa Irena 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
  Domańska
Halina Ewa 
specjalista
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Kucharczyk
Renata Barbara 
specjalista naukowo-techniczny
(+0203) 483 67 29, 22 55 31328, 22 826 52 16,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
  Madaj
Beata Izabella 
specjalista
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Mahler
Robert Juliusz 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
r.mahler@uw.edu.pl
mgr  Maślak
Szymon Mikołaj 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 31330,
fax: 22 628 45 23
 
szymonmaslak@uw.edu.pl
mgr  Mierzejewska
Marta Anna 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
mmierzejewska@uw.edu.pl
mgr  Momot
Marta Anna 
specjalista w zawodzie
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Południkiewicz
Anna Teresa 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
  Puszkarski
Marek  
specjalista w zawodzie
22 55 31330,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Szczepkowska
Joanna Katarzyna 
kierownik samodzielnej sekcji
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
j.k.szczepkowska@uw.edu.pl
mgr  Szymczak
Agnieszka  
samodzielny referent
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
agnieszka.szymczak@uw.edu.pl
dr  Wicenciak
Urszula Kazimiera 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Wolski
Dariusz Janusz 
specjalista informatyk
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
dwolski@uw.edu.pl
mgr  Zych
Iwona Liliana 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
i.zych@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników