WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Komparystyki Kulturowej i Literackiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Filipowicz
Małgorzata  
adiunkt
22 55 20957    m.filipowicz@uw.edu.pl 
dr hab.  Godlewicz-Adamiec
Joanna Małgorzata 
adiunkt (hab.)
22 55 20957     j.godlewicz-adamiec@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Grzywka-Kolago
Katarzyna Agnieszka 
profesor nadzwyczajny
22 55 20957     k.grzywka@uw.edu.pl
dr  Jagłowska
Anna Alicja 
adiunkt
   
dr  Jędrzejewski
Maciej Jerzy 
adiunkt
   
dr  Kociumbas
Piotr Maciej 
adiunkt
22 55 20957   pkociumbas@uw.edu.pl 
prof. dr hab.  Kolago
Lech Stanisław 
profesor nadzwyczajny
22 55 20 931     lech.kolago@uw.edu.pl
dr hab.  Małecki
Robert  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20 931, 22 55 20 936   r.malecki@uw.edu.pl
dr  Michta
Ewelina Małgorzata 
adiunkt
   
dr  Wojno-Owczarska
Ewa  
adiunkt
22 55 20957    e.wojno-owczarska@uw.edu.pl
dr  Wyrzykiewicz
Dominika  
adiunkt
22 55 20977   dwyrzykiewicz@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników