WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Praktycznego Nauczania Języka Niemieckiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bawej-Krajewska
Hanna Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20977     h.bawej-krajewska@uw.edu.pl
mgr  Domagała
Anna  
starszy wykładowca
   
dr  Jóskowiak
Przemysław Jerzy 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20977   pjoskowiak@uw.edu.pl
dr  Karczmarczyk
Norbert Leszek 
wykładowca
22 55 20977   norbert.karczmarczyk@uw.edu.pl
dr  Kosacka
Małgorzata  
wykładowca
22 55 20 977   m.kosacka@uw.edu.pl 
dr  Kozłowska
Elżbieta  
wykładowca
22 55 20977   elzbieta.kozlowska@uw.edu.pl
dr  Kuśmierowski
Tadeusz  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20977     t.kusmierowski@uw.edu.pl 
dr  Mistewicz
Magdalena  
wykładowca
22 55 20977    m.mistewicz@uw.edu.pl
dr  Oleksiewicz
Joanna Lucyna 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20977    j.oleksiewicz@uw.edu.pl 
mgr  Owczarek
Zdzisław  
wykładowca
22 55 20977     z.owczarek@uw.edu.pl 
dr  Sadowska
Dorota  
wykładowca
   
dr  Schmidt
Evelyna  
wykładowca
   
dr  Strzelecka
Grażyna Joanna 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20977     g.strzelecka@uw.edu.pl
dr  Wojna-Dackiewicz
Weronika  
starszy wykładowca (dr)
   
mgr  Zapaśnik-Ogrzewalska
Janina Maria 
starszy wykładowca
   
dr  Zimmer
Agnieszka Maria 
wykładowca
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników