WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Literatur Niemieckiego Obszaru Językowego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bartos
Krzysztof  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20946     k.bartos@uw.edu.pl
dr hab.  Chołuj
Bożenna Anna 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20970     b.choluj@uw.edu.pl
dr  Górny
Justyna  
adiunkt
   
dr  Jezierska-Wiśniewska
Agnieszka Beata 
adiunkt
22 55 20946   ajezierska@uw.edu.pl
dr hab.  Kopacki
Andrzej Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 20946     a.kopacki@uw.edu.pl
dr hab.  Kwiecińska
Grażyna Saba 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20970     g.kwiecinska@uw.edu.pl
dr hab.  Najdek
Kamilla  
adiunkt (hab.)
22 55 20946     k.najdek@uw.edu.pl
dr  Piszczatowski
Paweł  
adiunkt
22 55 20946   p.piszczatowski@uw.edu.pl
dr hab.  Tkaczyk
Krzysztof Wiesław 
adiunkt (hab.)
22 55 20946     k.tkaczyk@uw.edu.pl
dr hab.  Wołkowicz
Anna Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 20946     awolkowicz@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników