WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Językoznawstwa Germańskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Biskup
Maria Eliza 
adiunkt
22 55 20945   maria.biskup@uw.edu.pl
dr hab.  Czachur
Waldemar Grzegorz 
adiunkt (hab.)
22 55 20945   waldemar.czachur@uw.edu.pl
dr  Czyżewska
Marta  
adiunkt
22 55 20945   m.czyzewska@uw.edu.pl
dr hab.  Frączek
Agnieszka Joanna 
adiunkt (hab.)
22 55 20945   afraczek@uw.edu.pl
dr  Gaworski
Ireneusz Tomasz 
adiunkt
22 55 20974     i.gaworski@uw.edu.pl 
dr hab.  Geller
Ewa  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20945     egeller@uw.edu.pl
dr  Jarosińska
Ewa  
adiunkt
22 55 20945    e.jarosinska@uw.edu.pl
dr hab.  Just
Anna Dorota 
adiunkt (hab.)
22 55 20945   a.just@uw.edu.pl
dr  Majewska
Ewa Maria 
adiunkt
22 55 20945    e.m.majewska@uw.edu.pl
dr  Schramm
Wolfgang  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20930     w.schramm@uw.edu.pl
dr  Sekulski
Birgit  
adiunkt
22 55 20930     b.sekulski@uw.edu.pl
dr  Tokarski
Piotr  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20977   p.tokarski@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Wiktorowicz
Józef  
profesor zwyczajny
22 55 20930     j.wiktorowicz@uw.edu.pl
dr  Zielińska
Kinga Monika 
adiunkt
22 55 20945   kinga.zielinska@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników