WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Teorii Języków i Akwizycji Językowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Andrychowicz-Trojanowska
Agnieszka Iwona 
adiunkt
22 55 34238   a.andrychowicz@uw.edu.pl
dr  Banasiak
Ilona Emilia 
adiunkt
   
dr hab.  Bonacchi
Silvia  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 34 255   s.bonacchi@uw.edu.pl
mgr  Chałabiś
Anna  
wykładowca
22 55 34 245   a.chalabis@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Czarnecki
Tomasz Tadeusz 
profesor zwyczajny
22 55 34 261   t.czarnecki@uw.edu.pl
dr  Łączek
Marcin  
adiunkt
  m.laczek@uw.edu.pl
mgr  Maciejak
Edyta  
wykładowca
  edyta.maciejak@uw.edu.pl
dr  Majewski
Włodzimierz  
adiunkt
  w.majewski@uw.edu.pl
mgr  Mikosa
Krystyna Barbara 
wykładowca
  k.mikosa@uw.edu.pl
dr hab.  Olpińska-Szkiełko
Magdalena Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 34 255   m.olpinska@inetia.pl
dr  Pawłowski
Grzegorz  
adiunkt
22 55 34 245   g.pawlowski@uw.edu.pl
dr  Pietraszkiewicz
Janina  
wykładowca
   
dr  Romanowski
Piotr  
adiunkt
  p.romanowski@uw.edu.pl
dr  Szuk-Bernaciak
Małgorzata Karolina 
wykładowca
   
dr  Utri
Reinhold  
adiunkt
22 55 34 245   r.utri@uw.edu.pl
dr  Zwierzchoń-Grabowska
Ewa Maria 
adiunkt
  e.zwierzchon@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników