WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Translatoryki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Biernacka
Agnieszka Dominika 
adiunkt
   
dr  Dębska
Karolina Małgorzata 
adiunkt
   
mgr  Filec
Małgorzata Urszula 
wykładowca
22 55 20966   mfilec@uw.edu.pl
dr  Głogowska
Anna Ewa 
adiunkt
   
dr hab.  Hejwowski
Krzysztof Andrzej 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20921   k.hejwowski@uw.edu.pl
mgr  Horban
Małgorzata Barbara 
wykładowca
   
mgr  Karczewska
Dorota Izabela 
wykładowca
22 55 20949   d.karczewska@uw.edu.pl
dr  Kaźmierczak
Marta Małgorzata 
adiunkt
   
dr  Kozłowska
Zofia  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20971   z.kozlowska@uw.edu.pl
dr  Madyjewska
Katarzyna  
adiunkt
22 55 20969   k.madyjewska@uw.edu.pl
mgr  Pérez Diaz
Marta Sabela 
wykładowca
   
mgr  Ruszel
Joanna Maria 
wykładowca
   
dr  Stachurski
Eryk Jan 
adiunkt
22 55 20989   e.stachurski@uw.edu.pl
mgr  Stanaszek
Jacek Jakub 
wykładowca
22 55 20949   jstanaszek@uw.edu.pl
mgr  Stanaszek
Maciej Tomasz 
wykładowca
   
dr  Szarkowska
Agnieszka  
adiunkt
22 55 20989   a.szarkowska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Tryuk
Małgorzata Krystyna 
profesor nadzwyczajny
22 55 20989   m.tryuk@uw.edu.pl
dr  Walisiak
Anna Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20971   a.walisiak@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników