WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Badań nad Dyskursem

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Biel
Łucja Małgorzata 
adiunkt (hab.)
   
dr  Broś
Karolina  
adiunkt
   
dr  Drużycki
Krzysztof  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20981   kjdr@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Duszak
Anna Antonina 
profesor zwyczajny
22 55 20954   a.duszak@uw.edu.pl
dr hab.  Gruszczyńska
Ewa Danuta 
adiunkt (hab.)
22 55 20968   e.gruszczynska@uw.edu.pl
dr hab.  Guławska-Gawkowska
Małgorzata  
adiunkt (hab.)
22 55 20968, 22 845 20 40   m.gulawska@uw.edu.pl
dr  Konik
Tomasz  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20988   t.konik@uw.edu.pl
dr  Kowalski
Grzegorz  
adiunkt
   
dr  Krajewska
Marta  
adiunkt
   
dr  Kumięga
Łukasz Szymon 
adiunkt
   
dr  Mołczanow
Janina  
adiunkt
22 55 20984   jmolczanow@uw.edu.pl
dr  Nowik-Dziewicka
Ewa Karolina 
adiunkt
22 55 20966   e.nowik@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Nowikow
Wiaczesław  
profesor zwyczajny
   
dr  Okulska-Łukawska
Urszula Jadwiga 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20984   u.okulska@uw.edu.pl
dr hab.  Pietrow
Jarosław Andrzej 
adiunkt (hab.)
   
prof. dr hab.  Saloni
Zygmunt Adam 
profesor zwyczajny
   
mgr  Wawrzyniak
Jan Kazimierz 
wykładowca
22 55 20989, 22 55 34279   j.wawrzyniak@uw.edu.pl
dr  Wójcicki
Adam  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20968   a.wojcicki@uw.edu.pl
dr  Zaliwska-Okrutna
Urszula Zdzisława 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20947   u.z.zaliwska-okrutna@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników