WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Glottodydaktyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Barta
Dominik  
wykładowca
   
dr hab.  Bartoszewicz
Lidia Barbara 
adiunkt (hab.)
22 55 20983   l.bartoszewicz@uw.edu.pl
dr  Dzięgielewska-Pecyńska
Zuzanna Małgorzata 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20981   z.dziegielewska@uw.edu.pl
dr  Eberharter
Markus Johann 
adiunkt
22 55 20949   markus.eberharter@uw.edu.pl
dr  Gajek
Elżbieta  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20971   e.gajek@uw.edu.pl
dr hab.  Gębal
Przemysław Ernest 
adiunkt (hab.)
22 55 20949   p.gebal@uw.edu.pl
dr  Kulczyńska
Agnieszka Marta 
adiunkt
22 55 20988   a.kulczynska@uw.edu.pl
dr  Malesa
Katarzyna  
adiunkt
22 55 20978   k.malesa@uw.edu.pl
dr  Martinez-Najar
Juana  
adiunkt
22 55 20969   juananajar@uw.edu.pl
mgr  Nojszewska
Ewa Anna 
wykładowca
22 55 20988   e.nojszewska@uw.edu.pl
dr  Paradowski
Michał Bartosz 
adiunkt
22 55 20989    
dr  Rohmann
Heike  
wykładowca
   
dr  Szupica-Pyrzanowska
Małgorzata Maria 
adiunkt
   
mgr  Zielnik-Kołodzińska
Róża Berenika 
wykładowca
  rozazielnik@wp.pl
dr  Zombirt
Andrzej Bogdan 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20984   a.zombirt@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników