WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Ekologii Roślin i Ochrony Środowiska

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Brzeziński
Marcin Rafał 
adiunkt (hab.)
22 55 46409   marcinb.@biol.uw.udu.pl
mgr  Chmielewska
Monika Julita 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 30573   m.karbowa@uw.edu.pl
dr  Chojnacki
Jan  
starszy wykładowca (dr)
22 55 30578   jch@biol.uw.edu.pl
dr  Galera
Halina  
adiunkt
22 55 30564   h.galera@uw.edu.pl
dr  Gruszczyńska
Bożenna Dorota 
starszy wykładowca (dr)
22 55 30579   gruszka@biol.uw.edu.pl
dr  Jabłońska
Ewa Anna 
adiunkt
   
dr  Jarzyna
Ingeborga Iwona 
asystent
   
mgr  Jedlikowski
Jan Stanisław 
asystent
   
dr  Jermaczek-Sitak
Marta  
specjalista naukowo-techniczny
   
dr hab.  Kotowski
Wiktor Henryk 
adiunkt (hab.)
22 55 30570   w.kotowski@uw.edu.pl
mgr  Kozub
Łukasz Adrian 
asystent naukowy
   
mgr  Krężelewska-Zdunek
Izabela Irena 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 30561   i.krezelewska@uw.edu.pl
  Ładziak
Iwona Bożena 
starszy technik
22 55 30541   brak
dr  Mętrak
Monika Elżbieta 
adiunkt
   
dr  Namura-Ochalska
Anna Henryka 
starszy wykładowca (dr)
22 55 30577   namurka@biol.uw.edu.pl
dr  Pawlikowski
Paweł Krzysztof 
adiunkt
22 55 30565   p.pawlikowski@uw.edu.pl
dr hab.  Sudnik-Wójcikowska
Barbara  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 30561   barbara.sudnik@uw.edu.pl
dr hab.  Suska-Malawska
Małgorzata Bożena 
adiunkt (hab.)
22 55 30556   malma@biol.uw.edu.pl
mgr  Tarapata
Marlena  
samodzielny referent
   
mgr  Wilk
Mateusz Zbigniew 
asystent
   
dr  Wódkiewicz
Maciej  
adiunkt
22 55 30579   wodkie@biol.uw.edu.pl
dr  Wyszomirski
Tomasz Ryszard 
docent
22 55 30575   tomasz.wyszomirski@uw.edu.pl
mgr  Zając
Beata  
specjalista w zawodzie
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników