WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Geologii Złożowej i Gospodarczej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Delura
Katarzyna Ewa 
adiunkt (hab.)
22 55 40491   k.delura@uw.edu.pl
dr hab.  Karnkowski
Paweł Henryk 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 40403   Karnkowski@uw.edu.pl
dr  Nejbert
Krzysztof  
starszy wykładowca (dr)
22 55 40435, 22 55 40024   knejbert@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Speczik
Stanisław  
profesor zwyczajny
22 55 40416   s.speczik@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Szamałek
Krzysztof  
profesor nadzwyczajny
22 55 40442   Krzysztof.Szamalek@uw.edu.pl
dr hab.  Wierchowiec
Jan  
adiunkt (hab.)
22 55 40444   Jan.Wierchowiec@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników