WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Chemii Nieorganicznej i Analitycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Krawczyński vel Krawczyk
Tadeusz  
starszy wykładowca
22 822 02 11, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 
prof. dr hab.  Orlik
Marek  
profesor nadzwyczajny
22 822 02 11, wew. 245, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
morlik@chem.uw.edu.pl
  Szterk
Andrzej Zdzisław 
specjalista w zawodzie
22 822 02 11, wew. 348, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
szterk@chem.uw.edu.pl

Pracownia Analizy Przepływowej i Chromatografii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Biesaga
Magdalena  
adiunkt (hab.)
22 822 02 11, wew. 399, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
mbiesaga@chem.uw.edu.pl
dr  Poboży
Ewa  
starszy wykładowca (dr)
   
prof. dr hab.  Pyrzyńska
Krystyna Małgorzata 
profesor zwyczajny
   

Pracownia Chemii Analitycznej Stosowanej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Kouza
Maksim  
specjalista w zawodzie
   
dr  Kowalska
Joanna Agnieszka 
starszy wykładowca (dr)
22 822 02 11, wew. 241, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
askow@chem.uw.edu.pl
dr hab.  Krasnodębska-Ostręga
Beata Katarzyna 
adiunkt (hab.)
22 822 02 11, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 
dr  Stryjewska
Ewa Barbara 
starszy wykładowca (dr)
22 822 02 11, wew. 241, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
estryj@chem.uw.edu.pl
  Szeffer
Tomasz  
informatyk
   

Pracownia Elektroanalizy Chemicznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Kowalewska
Barbara  
adiunkt
   
dr  Kowalski
Damian  
adiunkt naukowy
   
prof. dr hab.  Kulesza
Paweł Józef 
profesor zwyczajny
22 822 02 11, wew. 218, 308, 22 822 09 75,
fax: 22 822 59 96
 
pkulesza@chem.uw.edu.pl
dr  Majewska-Elżanowska
Hanna  
starszy wykładowca (dr)
22 822 02 11, wew. 245, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 
prof. dr hab.  Maksymiuk
Krzysztof Andrzej 
profesor nadzwyczajny
22 822 02 11, wew. 391, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
kmaks@chem.uw.edu.pl
dr hab.  Miecznikowski
Krzysztof  
adiunkt (hab.)
22 822 02 11, wew. 368, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
kmiecz@chem.uw.edu.pl
dr  Modzelewska
Anna Elżbieta 
adiunkt naukowy
22 55 26 545   amodzelewska@chem.uw.edu.pl
dr  Skunik-Nuckowska
Magdalena  
asystent
22 822 02 11 wew. 391,
fax: 22 822 59 96
 
mskunik@chem.uw.edu.pl
dr  Solarska
Renata Anna 
adiunkt
   
dr  Żołądek
Sylwia Karolina 
wykładowca
   

Pracownia Elektrochemii Organicznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Dembińska
Beata  
asystent naukowy
   
dr  Dobrzeniecka
Anna  
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Filipek
Sławomir Hubert 
starszy wykładowca (dr)
22 822 02 011 w. 330, wew. 22 55 26 545   sfilipek@chem.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Jaworski
Jan Stefan 
profesor nadzwyczajny
22 822 02 11, wew. 210, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
jaworski@.chem.uw.edu.pl
dr  Latek
Dorota  
adiunkt naukowy
22 55 26 545   dlatek@chem.uw.edu.pl
dr  Wagner-Czauderna
Elżbieta Julia 
starszy wykładowca (dr)
22 822 02 11, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 

Pracownia Teoretycznych Podstaw Chemii Analitycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bulska
Ewa Joanna 
profesor zwyczajny
22 55 26 522   dyrektor@cnbc.uw.edu.pl
dr  Kisiel
Anna Małgorzata 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Koncki
Robert Tadeusz 
profesor nadzwyczajny
22 822 02 11, wew. 393, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
rkoncki@chem.uw.edu.pl
dr  Konopka
Anna  
adiunkt
   
dr  Krata
Agnieszka Anna 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Maj-Żurawska
Magdalena Barbara 
profesor nadzwyczajny
22 822 02 11, wew. 334, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
mmajzur@chem.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Michalska-Maksymiuk
Agata Joanna 
profesor nadzwyczajny
22 822 02 11, wew. 291, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
agatam@chem.uw.edu.pl
dr  Pokrzywnicka
Marta Zuzanna 
asystent
   
dr  Ruszczyńska
Anna Daria 
adiunkt
22 822 02 11, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 
dr  Tymecki
Łukasz  
adiunkt
22 822 02 11, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 
dr hab.  Wagner
Barbara Beata 
adiunkt (hab.)
   
dr  Wojciechowski
Marcin Adam 
starszy wykładowca (dr)
   

Pracownia Teorii i Zastosowań Elektrod

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bilewicz
Renata  
profesor zwyczajny
22 822 02 11, wew. 345, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
bilewicz@chem.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Donten
Mikołaj  
adiunkt (hab.)
22 822 02 11, wew. 223, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
donten@chem.uw.edu.pl
dr  Gniadek
Marianna  
asystent
   
mgr  Grippo
Valentina  
asystent naukowy
   
dr hab.  Hyk
Wojciech  
adiunkt (hab.)
   
mgr  Jabłonowska
Elżbieta Janina 
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 822 02 11, wew. 314, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
muszal@chem.uw.edu.pl
dr  Juhaniewicz
Joanna Gabriela 
wykładowca
   
dr  Karbarz
Marcin Dawid 
adiunkt
22 822 02 11, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 
dr  Kowalczyk
Agata  
asystent
22 822 02 11 w.287   akowalczyk@chem.uw.edu.pl
dr  Matyszewska
Dorota  
adiunkt
22 822 02 11, wew. 314   dorota.matyszewska@chem.uw.edu.pl
dr  Nazaruk
Ewa  
adiunkt
   
dr hab.  Pałys
Marcin Jakub 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20 355, 22 55 20 342,
fax: 22 55 24 000
 
rektor@adm.uw.edu.pl
dr  Pawłowska
Joanna Ewa 
asystent naukowy
   
dr hab.  Sęk
Sławomir Marcin 
adiunkt (hab.)
22 822 02 11, 22 822 48 81,
fax: 22 822 59 96
 
 
prof. dr hab.  Stojek
Zbigniew Jan 
profesor zwyczajny
22 822 02 11, wew. 354, 218, 22 822 50 92,
fax: 22 822 59 96
 
stojek@chem.uw.edu.pl
dr  Stolarczyk
Krzysztof  
wykładowca
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników