WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Fizyki Atmosfery

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Arabas
Sylwester Jakub 
adiunkt naukowy
22 55 46 876   sarabas@igf.fuw.edu.pl
dr  Costa-Surós
Montserrat  
adiunkt naukowy
22 55 46 890    
dr  Dziekan
Piotr Władysław 
adiunkt naukowy
22 55 46 878   pdziekan@igf.fuw.edu.pl
mgr  Górska
Anna  
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 46 807   Anna.Gorska@igf.fuw.edu.pl
dr  Jarecka
Dorota  
adiunkt naukowy
22 55 46 876   dorota@igf.fuw.edu.pl
mgr  Karpińska
Katarzyna  
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 46 807   katarzyna.karpinska@igf.fuw.edu.pl
dr inż.  Kumala
Wojciech Aleksander 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 46 837   kumala@igf.fuw.edu.pl
dr  Lepore
Simone  
adiunkt naukowy
22 55 46 889   slepore@igf.fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Malinowski
Szymon Piotr 
profesor nadzwyczajny
22 55 46 860   malina@fuw.edu.pl
dr hab.  Markowicz
Krzysztof Mirosław 
adiunkt (hab.)
22 55 46 836   kmark@igf.fuw.edu.pl
mgr  Nurek-Malinowska
Małgorzata  
specjalista w zawodzie
22 55 46 810   mnurek@igf.fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Pawłowska
Hanna  
profesor nadzwyczajny
22 55 46 806   Hanna.Pawlowska@igf.fuw.edu.pl
dr  Pedersen
Jesper Gronnegaard 
adiunkt naukowy
22 55 46 878   jesper@igf.fuw.edu.pl
dr  Stachlewska
Iwona Sylwia 
adiunkt
22 55 46 859   Iwona.Stachlewska@igf.fuw.edu.pl
  Walasek
Daniel  
referent techniczny
22 55 46 838   dwalasek@igf.fuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników