WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Fizyki Ciała Stałego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Babicka
Olga Justyna 
samodzielny referent
55 32 778   Olga.Babicka@fuw.edu.pl
dr hab.  Babiński
Adam  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 32374, 22 55 32725   adam.babinski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Baj
Michał Józef 
profesor zwyczajny
22 55 32380, wew. 22 55 32 702   Michal.Baj@fuw.edu.pl
dr  Borysiewicz
Marta Dorota 
adiunkt
22 55 32 704,, 22 55 32 122   mgryglas@fuw.edu.pl
dr inż.  Borysiuk
Jolanta Agnieszka 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 875    
mgr  Bożek
Rafał  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 937, 22 55 32 525   Rafal.Bozek@fuw.edu.pl
  Cybin
Paweł  
specjalista inż.-tech.
22 55 32 761, 55 32 332   pawel.cybin@fuw.edu.pl
dr  Drabińska
Aneta  
adiunkt
22 55 32 766, 55 32 147   Aneta.Drabinska@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Golnik
Andrzej Stefan 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 777   Andrzej.Golnik@fuw.edu.pl
dr  Goryca
Mateusz Marek 
adiunkt
22 55 32 711, 55 32 339   mateusz.goryca@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Grynberg
Marian  
profesor zwyczajny naukowy
22 55 32 710    
dr  Janik
Elżbieta Danuta 
starszy specjalista w zawodzie
   
prof. dr hab.  Kamińska
Maria Krystyna 
profesor zwyczajny
22 55 32 767   Maria.Kaminska@fuw.edu.pl
mgr inż.  Karpiłowski
Bartosz Marcin 
specjalista w zawodzie
22 55 32 496, 55 32 253   Bartosz.Karpilowski@fuw.edu.pl
dr  Kazimierczuk
Tomasz Wiktor 
adiunkt
22 55 32 711   tkaz@fuw.edu.pl
dr hab.  Korona
Krzysztof Piotr 
adiunkt (hab.)
22 55 32 765, 55 32 209   Krzysztof.Korona@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Kossacki
Piotr Jan 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 726, 55 32 217   Piotr.Kossacki@fuw.edu.pl
dr hab.  Kowalski
Grzegorz Jan 
adiunkt (hab.)
22 55 32 789, 55 32 270   Grzegorz.Kowalski@fuw.edu.pl
  Król
Marcin  
specjalista inż.-tech.
22 55 32 496, 55 32 253   Marcin.Krol@fuw.edu.pl
dr  Kwiatkowski
Adam  
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 32 704, 55 32 122   Adam.Kwiatkowski@fuw.edu.pl
dr hab.  Łusakowski
Jerzy  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 32 770   Jerzy.Lusakowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Nawrocki
Michał  
profesor zwyczajny naukowy
22 55 32 799, 22 55 32 143   Michal.Nawrocki@fuw.edu.pl
dr  Pacuski
Wojciech Michał 
adiunkt
22 55 32 707, 22 55 32 852   wojciech.pacuski@fuw.edu.pl
mgr  Pakuła
Krzysztof  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 504, 22 55 32 505   Krzysztof.Pakula@fuw.edu.pl
mgr  Papierska
Joanna Marzena 
asystent naukowy
22 55 32 705, 22 55 32 339   jpap@fuw.edu.pl
dr  Piętka
Barbara Julia 
adiunkt
22 55 32 764, 22 55 32 136   Barbara.Pietka@fuw.edu.pl
dr  Przybytek
Jacek Janusz 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 704, 22 55 32 122   Jacek.Przybytek@fuw.edu.pl
  Rosiak
Mirosław Józef 
majster
22 55 32 790, 22 55 32 242   Miroslaw.Rosiak@fuw.edu.pl
dr  Słupiński
Tomasz  
adiunkt
22 55 32 854   tomslu@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Stępniewski
Roman Stefan 
profesor zwyczajny
22 55 32 700   Roman.Stepniewski@fuw.edu.pl
dr  Suffczyński
Jan  
adiunkt
22 55 32 707, 22 55 32 327   jass@fuw.edu.pl
dr hab.  Szczytko
Jacek  
adiunkt (hab.)
22 55 32 764, 22 55 32 387   Jacek.Szczytko@fuw.edu.pl
mgr  Tarkowski
Tomasz  
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 32 769   Tomasz.Tarkowski@fuw.edu.pl
dr  Trautman
Paweł Marek 
starszy wykładowca (dr)
22 55 32 765, 22 55 32 147   trautman@fuw.edu.pl
dr  Trautman
Paweł Marek 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
prof. dr hab.  Twardowski
Andrzej Janusz 
profesor zwyczajny
22 55 32 732, 22 55 32 174   Andrzej.Twardowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Wasik
Dariusz Marek 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 701   Dariusz.Wasik@fuw.edu.pl
dr hab.  Witowski
Andrzej Marian 
adiunkt (hab.)
22 55 32 770   Andrzej.Witowski@fuw.edu.pl
dr  Wołoś
Agnieszka  
adiunkt naukowy
22 55 32 766, 22 55 32 328   wolos@ifpan.edu.pl
dr hab.  Wysmołek
Andrzej Stefan 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 32 507   Andrzej.Wysmolek@fuw.edu.pl
mgr  Yavorskiy
Dmitriy  
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 32 769, 22 55 32 163   Dmitriy.Yavorskiy@fuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników