WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Biofizyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Antosiewicz
Jan Marek 
profesor nadzwyczajny
22 55 40 786   jantosi@biogeo.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Bzowska
Maria Agnieszka 
adiunkt (hab.)
22 55 40 789   abzowska@biogeo.uw.edu.pl
mgr inż.  Czajkowska-Nowak
Agnieszka  
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 40 790   a.czajkowska@biogeo.uw.edu.pl
dr  Daniluk
Paweł Łukasz 
adiunkt
22 55 40 776   pawel@bioexploratorium.pl
prof. dr hab.  Darżynkiewicz
Edward Bolesław 
profesor zwyczajny
22 55 40 787   edek@asp.biogeo.uw.edu.pl
dr  Darżynkiewicz
Zbigniew Marek 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 40 780   zibi@biogeo.uw.edu.pl
dr  Grycuk
Tomasz Jan 
starszy wykładowca (dr)
22 697 88 20, 55 40 777   grycuk@biogeo.uw.edu.pl
  Haber
Dorota  
starszy technik
22 55 40 780   dorota@biogeo.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kierdaszuk
Borys  
profesor nadzwyczajny
22 55 40 784   borys@biogeo.uw.edu.pl
dr  Kowalska
Joanna  
adiunkt
22 55 40774,55 40 788   asia@biogeo.uw.edu.pl
mgr  Krasowska
Joanna Małgorzata 
wykładowca
22 55 40 766   krasiamuz@biogeo.uw.edu.pl
dr  Krawiec
Krzysztof  
starszy referent inż.-tech.
22 55 40 777   krawiec@biogeo.uw.edu.pl
dr  Krzyśko
Krystiana Anna 
wykładowca
22 55 40 794   krzysko@bioexploratorium.pl
dr  Kubacka
Dorota Maria 
adiunkt naukowy
22 55 40 781   dkuba@biogeo.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Lesyng
Bogdan  
profesor nadzwyczajny
22 55 40 809   lesyng@biogeo.uw.edu.pl
dr  Łukaszewicz
Maciej Roman 
adiunkt
22 55 40 781   mlukas@biogeo.uw.edu.pl
dr  Modrak-Wójcik
Anna Maria 
adiunkt
22 55 40 779   ankam@biogeo.uw.edu.pl
mgr  Narczyk
Marta Małgorzata 
wykładowca
22 55 40 766   mmnarcz@biogeo.uw.edu.pl
dr  Niedźwiecka
Anna Zofia 
starszy referent inż.-tech.
22 55 40 789   ania@biogeo.uw.edu.pl
  Piotrowicz
Elżbieta Dorota 
samodzielny referent
22 55 40 770   elap@biogeo.uw.edu.pl
mgr  Sadowska
Renata  
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 40 790   r.sadowska@biogeo.uw.edu.pl
mgr inż.  Stelmachowska
Agnieszka Maria 
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 40 796   astelmachowska@biogeo.uw.edu.pl
dr hab.  Stępiński
Janusz Leszek 
starszy wykładowca (dr)
22 55 40 769   jastep@biogeo.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Stolarski
Ryszard Wiktor 
profesor zwyczajny
22 55 40 772   stolarsk@biogeo.uw.edu.pl
dr hab.  Wielgus-Kutrowska
Beata Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 40 789   beata@biogeo.uw.edu.pl
dr  Żuberek
Joanna Maria 
adiunkt
22 55 40 781   jzuberek@biogeo.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników