WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Biomatematyki i Teorii Gier

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Bodnar
Marek  
adiunkt (hab.)
22 55 44567   M.Bodnar@mimuw.edu.pl
dr hab.  Foryś
Urszula Alicja 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44567   U.Forys@mimuw.edu.pl
dr hab.  Karbowski
Jan Piotr 
profesor nadzwyczajny UW
   
prof. dr hab.  Lachowicz
Mirosław Andrzej 
profesor zwyczajny
22 55 44465   M.Lachowicz@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Miękisz
Jacek  
profesor nadzwyczajny
22 55 44469   J.Miekisz@mimuw.edu.pl
dr  Piotrowska
Monika Joanna 
adiunkt
22 55 44454   M.Piotrowska@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Płatkowski
Tadeusz  
profesor zwyczajny
22 55 44444   T.Platkowski@mimuw.edu.pl
dr  Szopa
Piotr Paweł 
adiunkt
22 55 44558   P.Szopa@mimuw.edu.pl
dr hab.  Wiszniewska-Matyszkiel
Agnieszka  
adiunkt (hab.)
22 55 44443   A.Wiszniewska@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników