WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Analizy Numerycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bechler
Paweł Ryszard 
adiunkt
22 55 44423   P.Bechler@mimuw.edu.pl
dr hab.  Kiciak
Przemysław Wojciech 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44501   P.Kiciak@mimuw.edu.pl
dr  Kowalczyk
Piotr Grzegorz 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44524   P.Kowalczyk@mimuw.edu.pl
dr  Krzyżanowski
Piotr Roman 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44501   P.Krzyzanowski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Marcinkowski
Leszek  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44501   L.Marcinkowski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Plaskota
Leszek  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44115   L.Plaskota@mimuw.edu.pl
dr  Siedlecki
Paweł  
adiunkt
   
dr  Waluś
Włodzimierz Ignacy 
starszy wykładowca (dr)
   
prof. dr hab.  Woźniakowski
Henryk  
profesor zwyczajny naukowy
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników