WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Równań Fizyki Matematycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Gwiazda
Piotr  
profesor nadzwyczajny
22 55 44551   P.Gwiazda@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Łukaszewicz
Grzegorz Leszek 
profesor zwyczajny
22 55 44562   G.Lukaszewicz@mimuw.edu.pl
mgr  Małogrosz
Marcin Bolesław 
asystent
   
mgr  Minakowski
Piotr  
asystent
   
dr hab.  Moszyński
Marcin Krzysztof 
adiunkt (hab.)
22 55 44425   M.Moszynski@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Mucha
Piotr Bogusław 
profesor zwyczajny
22 55 44436   P.Mucha@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Palczewski
Andrzej Czesław 
profesor zwyczajny
22 55 44467   A.Palczewski@mimuw.edu.pl
dr  Piasecki
Tomasz Piotr 
adiunkt
   
dr  Pietrzkowski
Gabriel  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Rybka
Piotr  
profesor zwyczajny
22 55 44 429   P.Rybka@mimuw.edu.pl
dr hab.  Sadowski
Witold  
adiunkt (hab.)
22 55 44421   W.Sadowski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Świerczewska-Gwiazda
Agnieszka Katarzyna 
adiunkt (hab.)
22 55 44551   A.Swierczewska@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Wrzosek
Dariusz Maciej 
profesor zwyczajny
22 55 44560   D.Wrzosek@mimuw.edu.pl
dr  Zatorska
Ewelina  
asystent
   
dr  Zatorska-Goldstein
Anna Maria 
adiunkt
22 55 44443   A.Zatorska-Goldstein@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników