WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Równań Różniczkowych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Goldstein
Paweł Stefan 
adiunkt
22 55 44516   P.Goldstein@mimuw.edu.pl
dr hab.  Jaworski
Piotr Władysław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44523   P.Jaworski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Kałamajska
Agnieszka  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44553   A.Kalamajska@mimuw.edu.pl
dr hab.  Maszczyk
Tomasz  
starszy wykładowca (dr)
22 55 44519   T.Maszczyk@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Mostowski
Tadeusz  
profesor nadzwyczajny
   
prof. dr hab.  Strzelecki
Paweł  
profesor nadzwyczajny
22 55 44133   P.Strzelecki@mimuw.edu.pl
dr  Szumańska
Marta Stanisława 
adiunkt
22 55 44417   M.Szumanska@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników