WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Geometrii i Topologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Chaber
Józef  
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Krupski
Mikołaj  
asystent
22 55 32 908   Jerzy.Krupski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Marciszewski
Witold Michał 
profesor nadzwyczajny
22 55 44451, 22 55 44221   W.Marciszewski@mimuw.edu.pl
dr  Michalewski
Henryk  
adiunkt
22 55 44529   H.Michalewski@mimuw.edu.pl
dr  Nagórko
Andrzej Maksymilian 
adiunkt
22 55 44546   A.Nagorko@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Nowak
Sławomir Antoni 
profesor nadzwyczajny
22 55 44125   S.Nowak@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Pol
Elżbieta Anna 
profesor nadzwyczajny
22 55 44565   E.Pol@mimuw.edu.pl
dr  Sobolewski
Mirosław Zygmunt 
adiunkt
22 55 44526   M.Sobolewski@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników