WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Algebry i Teorii Liczb

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Matczuk
Jerzy Stanisław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44534   J.Matczuk@mimuw.edu.pl
dr  Męcel
Arkadiusz Jan 
asystent
   
prof. dr hab.  Okniński
Jan  
profesor zwyczajny
22 55 44461, 22 55 44470   J.Okninski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Pomykała
Jacek Mirosław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44525   J.Pomykala@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Puczyłowski
Edmund Ryszard 
profesor zwyczajny
22 55 44532   E.Puczylowski@mimuw.edu.pl
dr  Strojnowski
Andrzej Jerzy 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44535   A.Strojnowski@mimuw.edu.pl
dr  Źrałek
Bartosz  
adiunkt
22 55 44540   B.Zralek@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników