WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Układów Dynamicznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Barański
Krzysztof  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44533   K.Baranski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Bobieński
Marcin Piotr 
adiunkt (hab.)
22 55 44555   M.Bobienski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Borodzik
Maciej Edward 
adiunkt (hab.)
22 55 44546   M.Borodzik@mimuw.edu.pl
dr  Filipuk
Galina  
adiunkt
22 55 44417   G.Filipuk@mimuw.edu.pl
dr  Krych
Michał Stefan 
starszy wykładowca (dr)
   
dr hab.  Mormul
Piotr  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44533   P.Mormul@mimuw.edu.pl
dr  Pałuba
Waldemar Andrzej 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44527   W.Paluba@mimuw.edu.pl
dr  Szczechla
Witold  
starszy wykładowca (dr)
22 55 44517   W.Szczechla@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Zdunik
Anna Maria 
profesor zwyczajny
22 55 44453   A.Zdunik@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Żołądek
Henryk  
profesor zwyczajny
22 55 44119   H.Zoladek@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników