WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Logiki Matematycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Kołodziejczyk
Leszek Aleksander 
adiunkt (hab.)
22 55 44518   L.Kolodziejczyk@mimuw.edu.pl
dr hab.  Nguyen
Hung Son  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44124   N.H.Son@mimuw.edu.pl
dr  Pióro
Konrad Piotr 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44516   K.Pioro@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Skowron
Andrzej Józef 
profesor zwyczajny
   
dr  Szczuka
Marcin Stanisław 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44124   M.Szczuka@mimuw.edu.pl
dr hab.  Ślęzak
Dominik Antoni 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44121   D.Slezak@mimuw.edu.pl
dr hab.  Zawadowski
Marek Witold 
adiunkt (hab.)
22 55 44517   M.Zawadowski@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników