WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Adres dla jednostki:

UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Dział Aplikacji Komputerowych

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-905 Warszawa


Kierownik działu
 Jacek Bedynek


tel. 022 55 20801, fax 022 55 20837


e-mail: dak@adm.uw.edu.pl
http://www.it.adm.uw.edu.pl/it/CORE/


Wybrane jednostki:

Dział Aplikacji Komputerowych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr inż.  Bedynek
Jacek Zbigniew 
kierownik działu
22 55 20773,
fax: 22 55 20837
 
jacek.bedynek@adm.uw.edu.pl
mgr  Chałubińska-Jóźwiak
Anna Maria 
starszy specjalista informatyczny
22 55 20849,
fax: 22 55 20793
 
ania@adm.uw.edu.pl
mgr  Charzewska
Katarzyna Ada 
starszy specjalista informatyczny
22 55 22015,
fax: 22 55 20837
 
kasia@adm.uw.edu.pl
mgr  Chojnacki
Artur Tomasz 
specjalista
22 55 22 017   artur.chojnacki@adm.uw.edu.pl
  Janowska
Beata Iwona 
specjalista informatyk
22 55 20801, 22 55 20848,
fax: 22 55 20837
 
BeataJ@adm.uw.edu.pl
mgr  Krysiak-Klejnberg
Maria Teresa 
starszy specjalista informatyczny
22 55 20344,
fax: 22 55 20837
 
maria.krysiak-klejnberg@adm.uw.edu.pl
  Misiak
Paweł  
specjalista informatyk
22 55 20838   mis@adm.uw.edu.pl
mgr  Napiórkowska
Magdalena Zofia 
starszy specjalista informatyczny
22 55 22007,
fax: 22 55 20837
 
magdan@adm.uw.edu.pl
  Pietrzak
Magda  
referent
22 55 20 801,
fax: 22 55 20 837
 
magda.pietrzak@adm.uw.edu.pl
mgr inż.  Stanicki
Paweł  
starszy specjalista informatyczny
22 55 22026,
fax: 22 55 20837
 
pawelst@adm.uw.edu.pl
mgr  Wolska
Agnieszka  
starszy specjalista
22 55 22 018   agnieszka.wolska@adm.uw.edu.pl
  Zawadka
Jolanta  
specjalista informatyk
22 55 22015,
fax: 22 55 20837
 
jolaz@adm.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników