WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Inspektorat BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Cyruliński
Stanisław Tadeusz 
kierownik działu
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
s.cyrulinski@uw.edu.pl
  Dubiński
Zygmunt  
specjalista
22 55 20826, 22 55 20998, 22 55 20787,
fax: 22 55 20826
 
zygmuntd@tlen.pl
mgr inż.  Fink-Finowicka
Monika Joanna 
starszy specjalista ds.bhp.
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
MFFINOWICKA@adm.uw.edu.pl
  Gawryś
Tomasz  
specjalista ds. bhp
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
tgawrys@uw.edu.pl
  Lipszyc
Sebastian Aleksander 
specjalista
22 55 20826, 22 790 55 60 99, 22 55 20998, 22 55 20787,
fax: 20 55 20826
 
s.a.lipszyc@uw.edu.pl
mgr  Olejarka
Dorota  
specjalista ds. bhp
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
d.olejarka@uw.edu.pl
mgr  Rogowska
Maria  
specjalista
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
inspbhp@adm.uw.edu.pl
  Skrodzki
Adam Józef 
rzemieślnik
22 55 20826, 22 55 20998, 22 55 20787,
fax: 22 55 20826
 
 
  Stasiowski
Adam Szczepan 
z-ca kierownika działu
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
A.Stasiowski@adm.uw.edu.pl
mgr inż.  Wierzchoń
Magdalena  
st.inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
   
mgr  Wojciechowska
Katarzyna Agata 
specjalista ds. bhp
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
k.wojciechowska@uw.edu.pl
mgr  Zielińska
Nina  
specjalista ds. bhp
22 55 20445, 22 55 22601,
fax: 22 55 22602
 
nzielinska@adm.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników