WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Biuro ds. Nieruchomości "Powiśle"

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Bojarski
Zbigniew  
pracownik gospodarczy
22 55 25110,
fax: 22 55 25919
 
bnp@adm.uw.edu.pl
  Chmielewski
Tadeusz  
specjalista
22 55 25112,
fax: 22 55 25919
 
bnp@adm.uw.edu.pl
  Dąbrowski
Dariusz Marek 
pracownik gospodarczy
22 55 25110,
fax: 22 55 25919
 
bnp@adm.uw.edu.pl
  Gajewska
Katarzyna  
specjalista
22 55 25925,
fax: 22 55 25919
 
k.gajewska@adm.uw.edu.pl
  Gniado
Robert Paweł 
specjalista
22 55 25103,
fax: 22 55 25919
 
r.gniado@adm.uw.edu.pl
  Grzeszczyk
Andrzej Zbigniew 
specjalista
22 55 25112,
fax: 22 55 25919
 
bnp@adm.uw.edu.pl
  Kowalczyk
Marek Wiesław 
specjalista
22 55 25109,
fax: 22 55 25919
 
m.kowalczyk@adm.uw.edu.pl
mgr  Łukawska
Agnieszka  
kierownik biura
22 55 25 918,
fax: 22 55 25 919
 
alukawska@adm.uw.edu.pl
mgr inż.  Maląg
Jacek Łukasz 
specjalista
22 55 25 105,
fax: 22 55 25 919
 
j.malag@adm.uw.edu.pl.
  Osiński
Kazimierz Mirosław 
specjalista
22 55 25103,
fax: 22 55 25919
 
k.osinski@adm.uw.edu.pl
mgr  Petekiewicz
Adam  
referent
22 55 25 918,
fax: 22 55 25 919
 
adam.petekiewicz@adm.uw.edu.pl
  Pruszkowski
Sławomir  
specjalista
22 55 25103,
fax: 22 55 25919
 
s.pruszkowski@adm.uw.edu.pl
mgr  Sarba
Daniel Przemysław 
specjalista
22 55 25 926,
fax: 22 55 25 919
 
d.sarba@adm.uw.edu.pl
  Sieczka
Grzegorz  
pracownik gospodarczy
22 55 25110,
fax: 22 55 25919
 
bnp@adm.uw.edu.pl
  Skibiński
Grzegorz Marek 
specjalista
22 55 25112,
fax: 22 55 25919
 
bnp@adm.uw.edu.pl
inż.  Szczapiński
Ryszard Andrzej 
starszy specjalista
22 55 25081,
fax: 22 55 25919
 
r.szczapinski@adm.uw.edu.pl
mgr inż.  Tarnowski
Mirosław  
starszy specjalista
22 55 25105,
fax: 22 55 25919
 
m.tarnowski@adm.uw.edu.pl
  Witek
Andrzej  
specjalista
22 55 25112,
fax: 22 55 25919
 
bnp@adm.uw.edu.pl
  Woszczyk
Remigiusz Sebastian 
specjalista
22 55 25918, 22 55 25086   r.woszczyk@adm.uw.edu.pl
  Zając
Sławomir Andrzej 
specjalista
22 55 25078,
fax: 22 55 25919
 
szajac@adm.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników