WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Oddział Rozwoju Zasobów Elektronicznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Antoniak-Sadlakowska
Jadwiga Ewa 
starszy mistrz
22 55 25 407   j.antoniak@uw.edu.pl
  Arcipowska
Elżbieta Grażyna 
specjalista w zawodzie kier. zespołem
22 55 25409   e.arcipowska@uw.edu.pl
mgr  Białanowicz-Biernat
Anna  
bibliotekarz
22 55 25 184    
  Dąbrowska
Krystyna  
specjalista inż.-tech.
   
mgr  Domińczyk
Bogumiła Małgorzata 
bibliotekarz
22 55 25 400   b.m..domińczyk@uw.edu.pl
mgr  Filas
Matylda Anna 
adiunkt biblioteczny
22 55 25 469   m.filas@uw.edu.pl
  Karelin
Bartłomiej Eugeniusz 
dokumentalista
22 55 25411, 22 55 25171   b.karekin@uw.edu.pl
mgr  Kłębek
Grzegorz  
starszy bibliotekarz
22 55 27144   g.klebek@uw.edu.pl
  Krauze
Dorota Beata 
starszy mistrz
22 55 25407, 22 55 25410   d.krauze@uw.edu.pl
mgr  Książczak
Anna Maria 
kustosz
22 55 27 139   a.ksiazczak@uw.edu.pl
  Kuźnicka
Dorota Elżbieta 
bibliotekarz
22 55-25-311, 22 55 25171   d.kuznicka@uw.edu.pl
mgr  Owczarczyk
Adam  
starszy bibliotekarz
22 55 25 294   adamowczarczyk@uw.edu.pl
mgr  Pełka
Anna Urszula 
kustosz
22 55 25 660   a.pelka@uw.edu.pl
  Skotnicka
Jolanta Agata 
starszy mistrz
22 55 25407, 22 55 25410   j.skotnicka@uw.edu.pl
  Skurczyńska
Mirosława  
starszy magazynier biblioteczny
22 55 25416   m.skurczynska@uw.edu.pl
  Świerk
Krystyna Zofia 
bibliotekarz
22 55 25416   k.swierk@uw.edu.pl
  Wejs
Anna Jolanta 
mistrz
22 55 25410, 22 55 25400   a.wejs@uw.edu.pl
mgr  Wróbel
Agnieszka  
kustosz
22 55 25162    
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników