WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Centrum NUKAT

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Belkiewicz
Lidia  
kustosz
22 55 25 266   l.belkiewicz@uw.edu.pl
mgr  Bielska
Monika Joanna 
młodszy bibliotekarz
22 55 25 348    
  Choryło
Magdalena Sylwia 
młodszy bibliotekarz
22 55 25 336    
  Dankowski
Mirosław  
specjalista informatyk
22 55 25342   m.dankowski@uw.edu.pl
mgr  Fibinger
Ewa  
specjalista
22 55 25351   e.fibinger@uw.edu.pl
mgr  Franke
Adam Karol 
młodszy bibliotekarz
22 55 25 266    
mgr  Grzędzińska
Kamila Aneta 
kustosz
22 55 25351   k.grzedzinska@uw.edu.pl
mgr  Hallay
Anna Maria 
administrator sieci komputerowej
22 55 25340   a.m.hallay@uw.edu.pl
  Jabłoński
Maciej Krzysztof 
specjalista informatyk
22 55 25 341    
  Jakubowski
Michał Henryk 
bibliotekarz
22 55 25 266   m.jakubowski@uw.edu.pl
mgr  Kasprzyk
Agnieszka Ewa 
kustosz
22 55 25 330   a.e.kasprzyk@uw.edu.pl
mgr  Kazimierczak
Iwona Maria 
kustosz
22 55 25347   i.kazimierczak@uw.edu.pl
mgr  Kosecka
Maria Katarzyna 
kustosz
22 55 25331   m.kosecka@uw.edu.pl
  Kowaleczko
Beata Monika 
bibliotekarz
22 55 25262   b.m.kowaleczko@uw.edu.pl
mgr  Kozłowska
Magdalena Julia 
starszy bibliotekarz
22 55 25334   mkozlowska@uw.edu.pl
  Książczak
Mieczysław  
bibliotekarz
22 55 25500   m.ksiazczak@uw.edu.pl
mgr  Kucewicz
Anna Jadwiga 
kustosz
22 55 25262   ajkucewicz@uw.edu.pl
mgr  Laskowski
Jacek Paweł 
specjalista
   
mgr  Leonowicz
Iwona Teresa 
kustosz
22 55 25 266    
mgr  Malinowski
Mirosław Maciej 
kustosz
22 55 25500   maciej.malinowski@uw.edu.pl
mgr  Malinowski
Adam Michał 
kustosz
22 55 25264   a.m.malinowski@uw.edu.pl
mgr  Mirowski
Michał Maciej 
bibliotekarz
22 55 25331   m.mirowski@uw.edu.pl
mgr inż.  Mirowski
Karol Kacper 
specjalista informatyk
22 55 25340   k.mirowski@uw.edu.pl
mgr  Mroczka
Anna Maria 
bibliotekarz
22 55 25334   a.mroczka@uw.edu.pl
mgr  Nasiłowska
Maria  
kustosz
22 55 25330   m.nasilowska@uw.edu.pl
mgr  Pacocha
Hanna Henryka 
starszy bibliotekarz
22 55 25337   h.pacocha@uw.edu.pl
mgr  Rodakowska
Krystyna  
kustosz
22 55 25266   k.rodakowska@uw.edu.pl
mgr  Rogoźnicka
Bożena Małgorzata 
kustosz
22 55 25336   b.rogoznicka@uw.edu.pl
mgr  Rowińska
Magdalena  
kustosz
22 55 25655   m.rowinska@uw.edu.pl
mgr  Ruść
Iwona Magdalena 
starszy bibliotekarz
22 55 25278   i.rusc@uw.edu.pl
mgr  Siemianowski
Szymon  
starszy bibliotekarz
22 55 25332   s.siemianowski@uw.edu.pl
  Sobiepanek
Anna Katarzyna 
bibliotekarz
22 55 25278   aksobiep@uw.edu.pl
mgr  Szymańczyk
Katarzyna Honorata 
kustosz
22 55 20322    
mgr  Śnieżko
Leszek Robert 
kustosz
22 55 25 278   l.r.sniezko@uw.edu.pl
mgr  Święcicka
Dorota  
kustosz
22 55 25262   d.swiecicka@uw.edu.pl
mgr  Wardzała
Marcin Jan 
bibliotekarz
22 55 25332   m.wardzala@uw.edu.pl
mgr  Wiercińska-Gołąb
Halina Irena 
starszy bibliotekarz
22 55 25345   hwiercinska@uw.edu.pl
mgr  Wiśniewska
Iwona  
kustosz
22 55 25 655   i.wisniewska@uw.edu.pl
mgr  Wołosiuk
Julianna  
starszy bibliotekarz
22 55 25288   jwolosiu@uw.edu.pl
  Zarudzka
Małgorzata Ewa 
bibliotekarz
22 55 25288   m.zarudzka@uw.edu.pl
mgr  Zawistowska
Bożena Maria 
starszy specjalista informatyczny
22 55 25341   b.zawistowska@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników