WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Oddział Udostępniania

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bajgus
Ewelina  
bibliotekarz
22 55 25 191    
  Bartczak
Agnieszka Teresa 
bibliotekarz
22 55 25 381    
mgr  Bocian
Dorota Magdalena 
bibliotekarz
22 55 25 202    
  Buczek
Kamil  
magazynier biblioteczny
22 55 25 167, 22 55 25 381    
mgr  Burchard
Jakub Bartłomiej 
starszy bibliotekarz
22 55 25 282   j.burchard@uw.edu.pl
mgr  Chęciński
Michał  
młodszy bibliotekarz
22 55 25 336    
  Cieślak
Michał Zygmunt 
starszy magazynier biblioteczny
22 55 25167, 22 55 25171   m.cieslak@uw.edu.pl
mgr  Cywińska
Alina  
kustosz
22 55 25381   a.cywinska@uw.edu.pl
mgr  Deretkiewicz
Teresa Bożena 
starszy bibliotekarz
22 55 25414   t.deretkiewicz@uw.edu.pl
mgr  Duk
Mariola  
starszy dokumentalista
22 55 25213   m.duk@uw.edu.pl
  Dumalewska
Katarzyna Ewa 
bibliotekarz
22 55 25163    
  Faryna
Katarzyna Natalia 
bibliotekarz
22 55 25163    
mgr  Fedorczyk-Falis
Magdalena Małgorzata 
starszy bibliotekarz
22 55 25196   m.fedorczyk@uw.edu.pl
  Gabara-Strzyż
Małgorzata  
bibliotekarz
22 55 25167, 22 55 25171   m.gabara-strzyz@uw.edu.pl
mgr  Gańko
Agnieszka  
młodszy bibliotekarz
22 55 25 191    
mgr  Gimlewicz
Anna Dorota 
kustosz
22 55 25 183   a.budniewska@uw.edu.pl
mgr  Gryko
Bartłomiej  
młodszy bibliotekarz
   
  Hellich
Łukasz  
młodszy bibliotekarz
   
mgr  Ilińska
Magdalena Maria 
młodszy bibliotekarz
   
mgr  Iwoń
Elżbieta Izabella 
starszy bibliotekarz
22 55 25414   e.iwon@uw.edu.pl
mgr  Jaźwiński
Aleksander Barnard 
młodszy bibliotekarz
   
  Kalisz
Jolanta Małgorzata 
bibliotekarz
22 55 25163    
mgr  Kamińska
Karolina  
bibliotekarz
22 55 25 301   k.kaminska@uw.edu.pl
  Kociszewska
Joanna  
bibliotekarz
  j.kociszewska@uw.edu.pl
mgr  Kurek
Anna Maria 
starszy bibliotekarz
22 55 25167, 22 55 25171   a.kurek@uw.edu.pl
  Lubańska
Ewa Barbara 
starszy magazynier biblioteczny
22 55 25163    
  Łęga-Nikisz
Elwira Maria 
bibliotekarz
   
mgr  Maciejewska
Joanna Zofia 
bibliotekarz
   
  Michalik
Natalia  
młodszy bibliotekarz
22 55 25167, 22 55 25171   n.lipska@uw.edu.pl
mgr  Mickiewicz
Agata  
kustosz
22 55 25384   a.mickiewicz@uw.edu.pl
  Międzybrodzki
Wojciech  
młodszy informatyk
22 55 25 507    
  Nagot
Piotr Jacek 
starszy magazynier biblioteczny
22 55 25191    
mgr  Nalewajska
Lilianna Wiesława 
starszy bibliotekarz
22 55 25 159   l.nalewajska@uw.edu.pl
  Paradowska
Bożena  
bibliotekarz
22 55 25178, 22 55 25179   parada@adm.uw.edu.pl
mgr  Petrović
Elżbieta Natalia 
kustosz
22 55 25182   e.petrovic@uw.edu.pl
  Pietras-Gałązowska
Janina  
starszy magazynier biblioteczny
22 55 25166   j.gpietrasneostrada.pl
mgr  Podlasin
Elżbieta Anna 
kustosz
22 55 25 167   epodlasin@uw.edu.pl
mgr  Podsadni
Joanna Katarzyna 
bibliotekarz
   
  Radczuk
Agnieszka Helena 
bibliotekarz
22 55 25202    
mgr  Radziszewska
Justyna  
młodszy bibliotekarz
22 55 25 284    
mgr  Sałańska
Beata Ewa 
starszy bibliotekarz
22 55 25178, 22 55 25179   b.salanska@uw.edu.pl
mgr  Siedlecki
Jerzy  
kustosz
22 55 25178, 22 55 25179   juras55@onet.poczta.pl
  Sobiecka
Beata Bożena 
bibliotekarz
22 55 25178, 22 55 25179   b.sobiecka@uw.edu.pl
  Szewczuk
Marcin Marek 
młodszy bibliotekarz
22 55 25 167    
mgr  Szymańska
Małgorzata  
kustosz
22 55 25209   m.szymanska@uw.edu.pl
mgr  Szymańska
Magdalena Elżbieta 
bibliotekarz
22 55 25 408    
  Wach
Ewa Bożenna 
specjalista w zawodzie
22 55 25414   e.b.wach@uw.edu.pl
  Wachowska
Galina  
starszy magazynier biblioteczny
22 55 25202   gwachows@uw.edu.pl
  Wąsowska
Sylwia  
młodszy bibliotekarz
22 55 25167, 22 55 25171   a.abramowska@uw.edu.pl
dr  Węgrzynowicz
Monika Gabriela 
starszy bibliotekarz
22 55 25163   m.wegrzynowicz@uw.edu.pl
  Wielgo
Anna Katarzyna 
bibliotekarz
22 55 25202   andzia147@wp.pl
  Winkler
Włodzimierz Grzegorz 
starszy magazynier biblioteczny
22 55 25189, 22 55 25191   winkler@hotmail.com
  Wylot
Anna Barbara 
bibliotekarz
22 55 25167, 22 55 25171   a.wylot@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników