WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Oddział Opracowania Zbiorów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Al-Khatib
Abdel Hakim 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 25 299   hakim@adm.uw.edu.pl
mgr  Bagieńska
Ewa Teresa 
kustosz
22 55 25303   e.bagienska@uw.edu.pl
mgr  Borowik
Anna Grażyna 
kustosz
22 55 25286   a.borowik@uw.edu.pl
mgr  Dworska-Padukiewicz
Elżbieta Anna 
kustosz
22 55 25 286   edworska@uw.edu.pl
mgr  Gaudyn
Idalia Joanna 
kustosz
22 55 25297   i.j.gaudyn@uw.edu.pl
mgr  Grabowska
Monika Anna 
starszy bibliotekarz
22 55 25305   m.a.grabowska@uw.edu.pl
mgr  Józefowicz
Ewa Agnieszka 
kustosz
22 55 25260   e.a.jozefowicz@uw.edu.pl
dr  Karmelitow
Walentyna Janina 
kustosz
22 55 25 177   benczew@adm.uw.edu.pl
mgr  Kasprowicz
Janusz Adam 
kustosz
22 55 25288    
mgr  Koziak
Justyna Ewa 
kustosz
22 55 25 297   justyna.koziak@uw.edu.pl
  Leksiński
Tomasz Ludwik 
bibliotekarz
22 55 25309   t.l.leksiński@uw.edu.pl
mgr  Michałowska
Beata  
kustosz
22 55 25305   b.michalowsk@uw.edu.pl
mgr  Niezgoda
Monika  
bibliotekarz
   
mgr  Nizielska
Danuta  
kustosz
22 55 25305   danus@adm.uw.edu.pl
  Piątek-Maszczyk
Izabella Monika 
bibliotekarz
22 55 25301   isabell@adm.uw.edu.pl
mgr  Pruchniewicz
Anna Beata 
kustosz
22 55 25299, 22 55 25300   a.pruchniewicz@uw.edu.pl
mgr  Puchalska
Ewa  
kustosz
22 55 25297   e.puchalska@uw.edu.pl
mgr  Sitarczyk
Ilona Anna 
młodszy bibliotekarz
   
  Smakowska
Małgorzata Teresa 
bibliotekarz
22 55 25301   m.smakowska@uw.edu.pl
mgr  Stanis
Anna Ewa 
starszy kustosz dyplomowany
22 55 25286   a.stanis@uw.edu.pl
mgr  Stańczak
Justyna Anna 
kustosz
22 55 25305   j.a.stanczak@uw.edu.pl
mgr  Tabisz
Agnieszka  
bibliotekarz
22 55 25 189    
mgr  Wojciechowska
Małgorzata Iwona 
kustosz
22 55 25299, 22 55 25300   m.wojciechowska@uw.edu.pl
mgr inż.  Zakrzewski
Zbigniew  
starszy bibliotekarz
22 55 25295   z.zakrzewski@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników