WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Oddział Wydawnictw Ciągłych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Brodacka
Małgorzata Anna 
kustosz
22 55 25457   mbrodacka@uw.edu.pl
mgr  Gozdal
Dorota  
kustosz
22 55 25466   d.gozdal@uw.edu.pl
mgr  Kafara
Anna  
starszy bibliotekarz
22 55 25466   a.kafara@uw.edu.pl
dr  Krawczuk
Marcin Konrad 
starszy bibliotekarz
22 55 34214, wew. 20    
mgr  Minch
Karolina Monika 
kustosz
22 55 25470, 22 55 25469   k.minch@uw.edu.pl
  Olenowicz
Irmina Magdalena 
bibliotekarz
22 55 25457   i.m.olenowicz@uw.edu.pl
mgr  Rejmer
Ewa Wanda 
kustosz
22 55 25450   erejmer@uw.edu.pl
mgr  Salwowska
Agnieszka Renata 
kustosz
22 55 25451   a.salwowska@uw.edu.pl
mgr  Soliński
Paweł Ryszard 
starszy bibliotekarz
22 55 25 463   p.solinski@uw.edu.pl
mgr  Szarlej
Małgorzata  
kustosz
22 55 25463   m.szarlej@uw.edu.pl
dr  Wiorogórska
Zuzanna Dorota 
kustosz
22 55 25463   z.d.wiorogorska@uw.edu.pl
  Witkowska
Mariola Iwona 
bibliotekarz
22 55 25451   m.i.witkowska@uw.edu.pl
mgr  Woldan
Anna  
kustosz
22 55 25457   awoldan@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników