WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Oddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Baecker
Marcin  
bibliotekarz
22 55 25 053   m.baecker@uw.edu.pl
mgr  Boczar
Elżbieta Anna 
kustosz
22 55 25070, 22 55 25066   e.boczar@uw.edu.pl
mgr  Borkowska
Marta Izabela 
starszy bibliotekarz
22 55 25072, 22 55 25071   mborkowska@uw.edu.pl
mgr  Chmielewska
Barbara Beata 
asystent biblioteczny
22 55 25 064   b.chmielewska@uw.edu.pl
mgr  Dobrzyńska
Agnieszka Anna 
bibliotekarz
22 55 25174   a.dobrzynska@uw.edu.pl
mgr  Kapiszewska-Sak
Anna Bożena 
kustosz
  a.kapiszewska-sak@uw.edu.pl
mgr  Klepacka
Joanna Kamila 
kustosz
22 55 25068, 22 55 25066   j.klepacka@uw.edu.pl
mgr  Krawczyk
Grażyna  
kustosz
22 55 25062, 22 55 25061   gkrawczyk@uw.edu.pl
mgr  Kulicka
Joanna Olga 
kustosz
22 55 25067, 22 55 25066   kulickaj@uw.edu.pl
mgr  Miernicka
Grażyna Elżbieta 
kustosz
22 55 25069, 22 55 25066, 22 55 25059   g.miernicka@uw.edu.pl
  Owczarek
Anna Maria 
bibliotekarz
22 55 25074, 22 55 25071   a.m.owczarek@uw.edu.pl
  Wieczorek
Alina  
bibliotekarz
22 55 25073, 22 55 25071   a.bartoszewicz@uw.edu.pl
mgr  Włodarczyk
Anna  
starszy bibliotekarz
22 55 25056, 22 55 25061   : anna.wlodarczyk@uw.edu.pl
mgr  Zygmuntowicz
Elżbieta Joanna 
starszy bibliotekarz
22 55 25063, 22 55 25061   e.zygmuntowicz@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników