WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Centrum Europejskich Studiów Regional.i Lokalnych (EUROREG)

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Celińska-Janowicz
Dorota  
adiunkt
22 826 16 54, wew. 124, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
d.celinska@uw.edu.pl
mgr  Czerwonka
Edyta Anna 
specjalista
22 826 16 54 wew. 133, 22 55 20 643 wew.133, 22 55 20 106 wew.133,
fax: 22 826 21 68
 
edyta@adm.uw.edu.pl
dr  Dutkiewicz
Piotr  
profesor wizytujący
22 826 16 54, wew. 111, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
piotr_dutkiewicz@carleton.ca
prof. dr hab.  Gorzelak
Grzegorz Jerzy 
profesor zwyczajny
22 826 16 54, wew. 111, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
ggorzelak@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Halamska
Maria Kazimiera 
profesor zwyczajny
22 826 16 54, wew. 114, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
m.halamska@uw.edu.pl
dr hab.  Herbst
Mikołaj Julian 
adiunkt (hab.)
22 826 16 54, wew. 124, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
mherbst@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Hryniewicz
Janusz Tadeusz 
profesor nadzwyczajny
   
prof. dr hab.  Jałowiecki
Bohdan Maria 
profesor zwyczajny
   
  Kordziałek
Magdalena Ewa 
specjalista
22 826 16 54, wew. 111, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
mkordzialek@uw.edu.pl
dr hab.  Kozak
Marek Witold 
profesor nadzwyczajny UW
22 826 16 54, wew. 122, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
m.kozak@uw.edu.pl
dr hab.  Miszczuk
Andrzej Antoni 
profesor nadzwyczajny UW
22 826 16 54, wew. 114, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
a.miszczuk@uw.edu.pl
  Multańska
Anna Agnieszka 
specjalista
22 826 16 54, wew. 121, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
a.multanska@uw.edu.pl
dr hab.  Olechnicka
Agnieszka  
adiunkt (hab.)
22 826 16 54, wew. 124, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
a.olechnicka@uw.edu.pl
dr  Olejniczak
Karol  
adiunkt
22 826 16 54, wew. 120, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
k.olejniczak@uw.edu.pl
dr  Płoszaj
Adam Mirosław 
adiunkt
22 826 16 54, wew. 120, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
aploszaj@gmail.com
dr  Smętkowski
Maciej Marcin 
adiunkt
22 826 16 54, wew. 119, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
msmetkowski@uw.edu.pl
dr hab.  Szul
Roman Zbigniew 
profesor nadzwyczajny UW
22 826 16 54, wew. 123, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
r.szul@chello.pl
mgr  Śliwowski
Paweł  
asystent naukowy
   
  Tokaj
Jacek Grzegorz 
specjalista
22 826 16 54, wew. 117, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
jgtokaj@uw.edu.pl
mgr  Wojnar
Katarzyna  
asystent naukowy
   

Administracja CESRiL (EUROREG)

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Wolska
Monika  
specjalista
22 826 16 54, wew. 113, 22 55 20643,
fax: 22 826 21 68
 
m.wolska@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników