WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów w UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr inż.  Abraham
Tomasz Jakub 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Antczak
Mariusz  
starszy technik
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr inż.  Bednarek
Andrzej Bogdan 
starszy specjalista naukowo-techn.kier.zespołem
22 55 46330   bednarek@nov.slcj.uw.edu.pl
  Bracha
Tomasz  
starszy mistrz
22 55 46123   bracha@nov.slcj.uw.edu.pl
  Budziszewski
Marek  
starszy mistrz
22 55 46110   bogdan@slcj.uw.edu.pl
dr  Choiński
Jarosław  
adiunkt naukowy
22 55 46217   jch@nov.slcj.uw.edu.pl
  Czwarnok
Przemysław Paweł 
mistrz
   
  Figat
Marek Stanisław 
mistrz
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr  Gmaj
Przemysław Wojciech 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Górecki
Andrzej  
starszy technik
   
inż.  Jakubowski
Andrzej Piotr 
specjalista w zawodzie kier. zespołem
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Jasiński
Piotr  
mistrz
22 55 46049   pierr@nov.slcj.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Jastrzębski
Jerzy Witold 
profesor zwyczajny naukowy
   
  Kalisiewicz
Wiesław Dariusz 
starszy technik
22 55 46222   kalis@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr  Kaźmierczak
Urszula Marzena 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Kilian
Krzysztof Piotr 
adiunkt naukowy
22 55 46214   kilian@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr inż.  Kisieliński
Maciej  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Kopik
Robert  
starszy mistrz
   
inż.  Kopka
Marian  
specjalista w zawodzie
22 55 46135   marian@nov.slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Kordyasz
Andrzej Jan 
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 46210   kord@slcj.uw.edu.pl
mgr  Kowalczyk
Michał  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46115   mkk@fuw.edu.pl
  Kowalska
Joanna Alicja 
referent
   
  Kowalska
Barbara Maria 
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Kozaczka
Wojciech Robert 
technik
   
  Kruszyński
Zbigniew  
starszy mistrz
22 55 46121   kruz@nov.slcj.uw.edu.pl
  Krysiak
Piotr Adam 
starszy mistrz
22 55 46135   krysiak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Łabęda
Krzysztof Norbert 
robotnik wykwalifikowany
22 55 46135   krislab@nov.slcj.uw.edu.pl
  Makowski
Kamil  
technik
   
dr inż.  Matejska-Minda
Magdalena  
adiunkt naukowy
   
mgr  Matuszczak
Jolanta Małgorzata 
starszy referent
22 55 46 114   j.matuszczak@uw.edu.pl
inż.  Matuszczak
Paweł Dariusz 
specjalista w zawodzie
   
mgr inż.  Mazur
Ireneusz  
specjalista w zawodzie
22 55 46110   imazur@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr inż.  Miszczak
Jan  
specjalista w zawodzie kier. zespołem
22 55 46121   miszczak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Morozowicz
Zygmunt Czesław 
mistrz
22 55 46135   zygmunt@nov.slcj.uw.edu.pl
dr  Napiorkowski
Paweł Jan 
adiunkt
22 55 46216   pjn@slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Palacz
Marcin Jan 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Paprzycki
Bogusław Antoni 
starszy mistrz
22 55 46222   paprz@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr  Pęgier
Mateusz  
referent
   
prof. dr hab.  Piasecki
Ernest  
adiunkt naukowy
   
  Piątek
Wojciech Robert 
samodzielny referent inż.-techn.
   
  Piegat
Piotr Jan 
porządkowy pomieszczeń dydaktycznych
   
  Pietrzak
Andrzej Antoni 
starszy mistrz
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Pietrzak
Krzysztof Piotr 
starszy technik
22 55 46135   pietrzak@nov.slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Próchniak
Leszek Stanisław 
adiunkt naukowy (hab.)
   
mgr inż.  Radomyski
Bogdan  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
prof. dr hab.  Rusek
Krzysztof Michał 
profesor zwyczajny naukowy
22 55 46341   rusek@slcj.uw.edu.pl
mgr  Samorajczyk
Justyna  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
  Sobańska
Ewa  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
22 55 46000   anna_bl@nov.slcj.uw.edu.pl
inż.  Sobolewski
Mateusz Marek 
specjalista w zawodzie
22 55 46122   sobol@nov.slcj.uw.edu.pl
  Sosnowski
Krzysztof Ignacy 
starszy mistrz
22 55 46123   bednarek@nov.slcj.uw.edu.pl
dr  Srebrny
Julian  
adiunkt naukowy
   
mgr  Standyło
Łukasz Paweł 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Steczkiewicz
Olga  
specjalista w zawodzie
22 55 46331   osteczk@nov.slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Stolarz
Anna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Strojek
Joanna Marzena 
referent
   
dr hab.  Sura
Józef  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46330   sura@nov.slcj.uw.edu.pl
  Szczepaniak
Krystyna  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
dr hab.  Szefliński
Zygmunt  
adiunkt naukowy (hab.)
   
  Świątek
Łukasz Roman 
specjalista w zawodzie
   
mgr  Tańczyk
Roman  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46115, 605 433 695   tanczyk@nov.slcj.uw.edu.pl
dr  Trzcińska
Agnieszka Joanna 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46206   agniecha@slcj.uw.edu.pl
dr  Tucholski
Andrzej  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Wesoły
Wanda Janina 
starsza woźna
22 55 46342, 22 822 21 23   slcj@slcj.uw.edu.pl
  Włodarczyk
Katarzyna Elżbieta 
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
dr  Wolińska-Cichocka
Marzena  
specjalista naukowo-techniczny
on leave   mala@slcj.uw.edu.pl
dr  Wrzosek-Lipska
Katarzyna  
adiunkt naukowy
   

Administracja Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Błaszczyk-Duda
Anna  
starszy referent
22 55 46 342   duda@slcj.uw.edu.pl
  Klęk
Rafał Łukasz 
referent
22 55 46215   klek@slcj.uw.edu.pl
mgr  Maciejewska
Agnieszka Maria 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 46 114   amaciejewska@uw.edu.pl
mgr  Ormaniec
Jolanta  
specjalista
22 55 46 114   josiecka@slcj.uw.edu.pl
  Strzelczyk
Lidia Elżbieta 
specjalista
22 55 46111, 22 822 40 38   bogdan@slcj.uw.edu.pl
  Wiechowski
Andrzej  
referent
22 55 46017   klek@slcj.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników