WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Biuro Współpracy z Zagranicą

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Andrejuk
Grażyna Teresa 
kierownik sekcji
22 55 20434,
fax: 22 55 24011
 
grazyna.andrejuk@adm.uw.edu.pl
mgr  Dudek
Angelika Monika 
specjalista
22 55 20487,
fax: 22 55 24011
 
adudek@adm.uw.edu.pl
mgr  Jarczewska
Anna Barbara 
starszy specjalista
   
mgr  Jóźwik
Elżbieta Maria 
starszy specjalista
22 55 20761,
fax: 22 55 24011
 
elzbieta.jozwik@adm.uw.edu.pl
mgr  Kielak
Klementyna Teresa 
kierownik sekcji
22 55 24070,
fax: 22 55 24011
 
klementyna.kielak@adm.uw.edu.pl
mgr  Klugiel vel Królikowska
Helena Lidzia 
specjalista
22 55 24069,
fax: 22 55 24011
 
hkrolikowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Kostecka
Małgorzata  
starszy referent
22 55 20 465,
fax: 22 55 24 011
 
mkostecka@adm.uw.edu.pl
mgr  Kozdra
Katarzyna  
specjalista
22 55 20482,
fax: 22 55 24011
 
kkozdra@adm.uw.edu.pl
mgr  Makal-O´Hara
Ewa Lidia 
specjalista
22 55 20465,
fax: 22 55 24011
 
ewa.makal@adm.uw.edu.pl
mgr  Mazur
Klaudyna  
starszy referent
   
mgr  Nagłowska
Joanna Urszula 
specjalista
22 55 24008,
fax: 22 55 24011
 
joanna.naglowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Niewójt
Sylwia Ewa 
specjalista
   
mgr  Olszewski
Kamil Krzysztof 
specjalista informatyk
22 55 20605,
fax: 22 55 20837
 
kamil.olszewski@adm.uw.edu.pl
mgr  Rak
Ewa  
specjalista
22 55 20560,
fax: 22 55 24011
 
ewa.rak@adm.uw.edu.pl
mgr  Sadecka
Anna Małgorzata 
kierownik sekcji
22 55 24010,
fax: 22 55 24011
 
anna.sadecka@adm.uw.edu.pl
mgr  Salamon
Sylwia  
główny specjalista - kier. biura
22 55 24009,
fax: 22 55 24011
 
sylwia.salamon@adm.uw.edu.pl
mgr  Serafin
Piotr  
specjalista
22 55 24078,
fax: 22 55 24011
 
piotr.serafin@adm.uw.edu.pl
mgr  Słabosz
Iwona Magdalena 
starszy referent
   
mgr  Stelmaszczyk
Jolanta Urszula 
specjalista
22 55 24067,
fax: 22 55 24011
 
jolanta.stelmaszczyk@adm.uw.edu.pl
mgr  Sztyler
Konrad Łukasz 
samodzielny referent
   
mgr  Szugajew
Marta Antonina 
starszy specjalista
   
mgr  Wiącek
Dorota Anna 
specjalista
22 5524068,
fax: 22 55 24011
 
dwiacek@adm.uw.edu.pl
mgr  Zakrzewska
Anna Łucja 
samodzielny referent
   

Sekcja Erasmus

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Satała
Monika Anna 
kierownik sekcji
22 55 20818,
fax: 22 55 24011
 
monika.satala@adm.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników