WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji (COME)

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Barbasiewicz
Anna  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   a.barbasiewicz@uw.edu.pl
dr  Bednarczyk
Izabella Magdalena 
adiunkt naukowy
22 55 43 802   i.m.bednarczyk@uw.edu.pl
mgr  Dłutowska
Justyna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   j.dlutowska@uw.edu.pl
mgr  Eljaszuk
Magdalena Justyna 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   me@uw.edu.pl
mgr  Galbarczyk
Monika  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   m.galbarczyk@uw.edu.pl
  Gołębiowski
Marcin Jarosław 
programista
22 55 43 802    
  Jędraszko
Magdalena  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   m.jedraszko@uw.edu.pl
mgr  Jonatowska
Justyna Ewa 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   j.jonatowska@uw.edu.pl
  Kozłowski
Paweł  
specjalista
22 55 43 802   pawel.kozlowski@uw.edu.pl
dr  Krawczyk
Tomasz Mikołaj 
z-ca dyr. ds. administracyjnych
22 55 43 802   t.krawczyk@uw.edu.pl
mgr  Mazurek
Katarzyna Iwona 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   k.mazurek@uw.edu.pl
mgr inż.  Michałowicz
Bartłomiej  
asystent naukowy
22 55 43 802    
mgr  Pacholak
Anna Monika 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   a.pacholak@uw.edu.pl
mgr inż.  Serafińska-Misiak
Anna Emilia 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   a.serafinska@uw.edu.pl
mgr  Sidor
Dorota Aleksandra 
asystent naukowy
22 55 43 802    
mgr  Staszak-Kuźma
Katarzyna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   k.staszak@uw.edu.pl
mgr  Wilkin
Maria  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   mwilkin@uw.edu.pl
mgr  Żukowska
Anna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   azukowska@uw.edu.pl

Administracja COME

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Komorowski
Sebastian  
programista
   
  Pindelska
Marzenna Jadwiga 
specjalista
22 55 43 802   m.j.pindelska@uw.edu.pl
  Szabłowska
Małgorzata Teresa 
samodzielny referent
22 55 43 802   m.szablowska@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników