WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Centrum Europejskie UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Adamczyk
Artur Mariusz 
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.adamczyk@uw.edu.pl
  Augustynowicz
Małgorzata Maria 
starszy specjalista
22 55 33 308, 22 55 33 301,
fax: 22 55 33 301
 
m.augustynowicz@uw.edu.p
dr  Barburska
Olga Maria 
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
olga.barburska@uw.edu.pl
mgr  Bartuszek
Przemysław Tadeusz 
kustosz
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
p.bartuszek@uw.edu.pl
dr  Chmielewska
Agnieszka Dorota 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.chmielewska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Czapliński
Władysław Andrzej 
profesor zwyczajny
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
wczaplinski@uw.edu.pl
dr  Dąbrowska-Kłosińska
Patrycja Karolina 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
p.dabrowska@uw.edu.pl
dr inż.  Dubel
Przemysław Marek 
adiunkt
   
dr  Dziewulska
Agata Magda 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.dziewulska@uw.edu.pl
dr  Gagatek
Wojciech Remigiusz 
adiunkt
   
dr hab.  Góralczyk
Bogdan Jacek 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
b.goralczyk@uw.edu.pl
dr hab.  Harasimowicz
Andrzej Krzysztof 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
aharasimowicz@uw.edu.pl
mgr  Jurkiewicz-Eckert
Dorota Anna 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 33308, 22 845 19 07, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
d.eckert@uw.edu.pl
dr hab.  Kozłowski
Paweł  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
k.wielecki@uw.edu.pl
mgr  Kramek
Ewa  
specjalista
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
kramek@uw.edu.pl
dr  Kurkowska
Mirella Beata 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
mkurkowska@uw.edu.pl
dr hab.  Milczarek
Dariusz Tadeusz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
d.milczarek@uw.edu.pl
dr  Misiuna
Bohdan Zygmunt 
starszy wykładowca (dr)
   
prof. dr hab.  Misztal
Bronisław  
profesor wizytujący
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
p.kozlowski@uw.edu.pl
dr  Ogonowska
Anna Dorota 
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.ogonowska@uw.edu.pl
dr hab.  Olszak
Marcin  
adiunkt (hab.)
   
dr  Ostrowska
Anna Maria 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.m.ostrowska@uw.edu.pl
dr  Pacek
Małgorzata Danuta 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
m.pacek@uw.edu.pl
  Pięciurek
Jolanta Marianna 
specjalista
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
jpieciurek@uw.edu.pl
dr  Planavova-Latanowicz
Jana  
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
j.latanowicz@uw.edu.pl
dr  Rakusa-Suszczewski
Mikołaj Jan 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
m.rakusa-suszczewski@uw.edu.pl
mgr  Sacharuk
Agnieszka Ewa 
kustosz
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.sacharuk@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Sadurski
Wojciech Jerzy 
profesor nadzwyczajny
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
europauw@uw.edu.pl
mgr  Sołtysiak
Dorota  
kustosz
22 55 33304,
fax: 22 55 33301
 
d.soltysiak@uw.edu.pl
  Wojciechowska-Danilczuk
Violetta Sylwia 
specjalista
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
v.danilczuk@uw.edu.pl
dr  Zajączkowski
Kamil  
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
kamilzaj@hot.pl
dr  Ziewiec-Skokowska
Gabriela Maria 
adiunkt
   
mgr  Żyła
Roman Antoni 
z-ca dyr. ds. administracyjnych
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
r.zyla@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników