WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Italianistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Baldacci
Alessandro  
adiunkt (hab.)
   
mgr  Borowska
Barbara Ewa 
wykładowca
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
b.e.borowska@uw.edu.pl
inż.  Buczyński
Marcin Jerzy 
starszy specjalista informatyczny
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
m.buczynski@uw.edu.pl
dr hab.  Dygul
Jolanta  
adiunkt (hab.)
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
j.dygul@uw.edu.pl
dr  Foremniak
Katarzyna Iwona 
adiunkt
   
dr  Gallewicz
Anna Maria 
adiunkt
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
a.m.gallewicz
dr  Jodłowska
Małgorzata Jolanta 
referent
   
dr  Murrmann
Julia Magdalena 
asystent
   
dr  Napiórkowska
Izabela Grażyna 
adiunkt
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
ignapiorkowska@uw.edu.pl
mgr  Newecka-Ernst
Beata Anna 
wykładowca
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
b.newecka@uw.edu.pl
mgr  Nielepkowicz
Aleksandra Alina 
kustosz
22 55 20520, 22 55 21556,
fax: 22 55 20383
 
kital.biblioteka@uw.edu.pl
mgr  Orzeł
Justyna Hanna 
wykładowca
   
dr  Osmólska-Mętrak
Anna Maria 
adiunkt
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
anna.metrak@uw.edu.pl
dr  Piccardi
Andrea  
asystent
   
mgr  Rylukowska
Agnieszka Dorota 
wykładowca
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
a.rylukowska@uw.edu.pl
mgr  Santini
Laura  
lektor
   
prof. dr hab.  Serkowska
Hanna Maria 
profesor nadzwyczajny
22 55 21 300,
fax: 22 55 21 300
 
hanna.serkowska@uw.edu.pl
dr  Siennicka
Adrianna Agnieszka 
starszy wykładowca (dr)
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
a.a.siennicka@uw.edu.pl
dr  Skocki
Tomasz Karol 
asystent
   
dr  Szymanowska
Joanna Elżbieta 
starszy wykładowca (dr)
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
jszymanowska@uw.edu.pl
dr  Tedeschi
Roberta  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Ugniewska-Dobrzańska
Joanna Teresa 
profesor zwyczajny
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
j.ugniewska@uw.edu.pl
dr  Załęska
Maria Grażyna 
starszy wykładowca (dr)
   

Administracja Katedry Italianistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Buczyńska
Grażyna Bogusława 
specjalista
22 55 21300,
fax: 22 55 21300
 
italianistyka.wn@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników