WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Hungarystyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Antal
Monika  
lektor
   
prof. dr hab.  Bojar
Bożenna Zofia 
profesor zwyczajny
22 55 20975,
fax: 22 55 20976
 
bbojar@uw.edu.pl
dr  Buncler
Anna Helena 
adiunkt
22 55 20917,
fax: 22 55 20976
 
a.buncler@uw.edu.pl
dr  Cygielska-Guttman
Elżbieta  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20917,
fax: 22 55 20976
 
e.cygielska@uw.edu.pl
mgr  Gedeon
Márta  
lektor
   
dr  Gizińska
Csilla  
adiunkt
22 55 20975,
fax: 22 55 20976
 
csilla.gizinska@uw.edu.pl
dr  Grzeszak
Anna Monika 
adiunkt
   
dr  Hallila
Mika Sakari 
profesor wizytujący
   
dr hab.  Kiss
Csaba György 
profesor nadzwyczajny UW
   
mgr  Kozak
Ildikó  
lektor
22 55 20917,
fax: 22 55 20976
 
i.kozak@uw.edu.pl
mgr  Ojaniemi
Sirkka Sisko 
wykładowca
   
dr  Pawlas
Szymon Bartłomiej 
adiunkt
   
mgr  Pollari
Emmi Kaisa Karoliina 
lektor
   
dr  Roguska
Magdalena  
adiunkt
   
dr  Sommer
Łukasz  
adiunkt
22 55 20917,
fax: 22 55 20976
 
lukaszsommer@uw.edu.pl
dr  Szawerdo
Elżbieta  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20917,
fax: 22 55 20976
 
eszawerdo@uw.edu.pl
dr  Török
Katalin  
wykładowca
22 55 20917,
fax: 22 55 20976
 
katalin.torok@uw.edu.pl
mgr  Vesterinen
Noora Elisa 
lektor
   

Biblioteka Katedry Hungarystyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Grzymska
Halina Teresa 
starszy dokumentalista
22 55 20960,
fax: 22 55 20976
 
h.grzymska@uw.edu.pl

Administracja Katedry Hungarystyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dypl.ekonomista  Kaczmarek
Wiesława Jolanta 
samodzielny referent
22 55 20975,
fax: 22 55 20976
 
wkaczmarek@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników