WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Anglistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Czaplicki
Bartłomiej  
adiunkt (hab.)
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
bczaplicki@uw.edu.pl
dr  Dybska
Aneta Agnieszka 
adiunkt
22 55 314 12,
fax: 22 625 29 31
 
adybska@uw.edu.pl
dr  Fiedorczuk-Glinecka
Julia Aleksandra 
adiunkt
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
fiedorczuk@biuroliterackie.pl
dr  Kisielewska-Krysiuk
Marta  
adiunkt
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
m.kisielewska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Komorowska-Janowska
Hanna  
profesor zwyczajny
   
dr hab.  Kornacki
Paweł  
adiunkt (hab.)
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
p.kornacki@uw.edu.pl
dr  Ładyga-Michalska
Zuzanna Małgorzata 
adiunkt
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
zuza.ladyga@gmail.com
dr hab.  Łuczyńska-Hołdys
Małgorzata Agnieszka 
adiunkt (hab.)
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
m.holdys@uw.edu.pl
  Miłek
Alicja Łucja 
samodzielny referent
   
dr  Otwinowska-Kasztelanic
Agnieszka Maria 
adiunkt
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
a.otwinowska@uw.edu.pl
dr  Piskorska
Agnieszka Ewelina 
adiunkt
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
a.piskorska@uw.edu.pl
dr  Pypeć
Magdalena  
adiunkt
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
magdalenapypec@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Wełna
Jerzy Andrzej 
profesor zwyczajny
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
jawelna@uw.edu.pl
dr  Ziarkowska-Ciechanowska
Joanna Aleksandra 
adiunkt
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
joanna.ziarkowska@hotmail.com

Zakład Języka Angielskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Gozdawa-Gołębiowski
Romuald Mariusz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
r.gozdawa@uw.edu.pl
dr hab.  Górska
Elżbieta Grażyna 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
elzbieta.gorska@uw.edu.pl
dr  Kochańska
Agata Anna 
adiunkt
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
a.kochanska@uw.edu.pl
dr hab.  Korzeniowska
Aniela Janina 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
a.korzeniowska@uw.edu.pl
dr hab.  Łukaszewicz
Beata  
adiunkt (hab.)
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
b.lukaszewicz@uw.edu.pl
dr hab.  Mioduszewska-Crawford
Ewa  
adiunkt (hab.)
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
e.mioduszewska@uw.edu.pl
dr hab.  Opalińska
Monika Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
m.opalinska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Rubach
Jerzy Jan 
profesor zwyczajny
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
jerzy.rubach@uw.edu.pl
dr  Wałaszewska
Ewa Anna 
adiunkt
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
e.walaszewska@uw.edu.pl
dr  Wojtyś
Anna Krystyna 
adiunkt
22 55 314 16,
fax: 22 625 29 31
 
annawojtys@uw.edu.pl

Zakład Językoznawstwa Angielskiego Stosowanego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Dakowska
Maria Bronisława 
profesor nadzwyczajny
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
m.b.dakowska@uw.edu.pl
dr  Kamińska
Tatiana Ewa 
starszy wykładowca (dr)
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
tatianakaminska@uw.edu.pl
dr  Kasprzak
Wojciech  
starszy wykładowca (dr)
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
wkasprzak@uw.edu.pl
dr  Keane
Barry  
adiunkt
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
keaneb@wp.pl
dr  Kizeweter
Magdalena Alicja 
adiunkt
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
magda0178@wp.pl
dr  Klimczak-Pawlak
Agata Maria 
adiunkt
   
dr hab.  Możejko
Zbigniew Piotr 
adiunkt (hab.)
22 55 31434   z.mozejko@uw.edu.pl
mgr  Petrus-Zagroba
Alicja  
starszy wykładowca
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
a.petrus@uw.edu.pl
dr hab.  Szymańska
Izabela Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 314 20,
fax: 22 625 29 31
 
i.szymanska@uw.edu.pl
dr  Szymczak
Piotr Artur 
adiunkt
   

Zakład Kultury Krajów Anglosaskich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Babilas
Dorota  
adiunkt (hab.)
   
prof. dr hab.  Chylińska
Bożenna  
profesor nadzwyczajny
22 55 314 12,
fax: 22 625 29 31
 
b.chylinska@uw.edu.pl
mgr  Foltyńska
Elżbieta Teresa 
wykładowca
23 55 314 12, 22 55 314 19 (sekret,
fax: 22 625 29 31
 
efoltynska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Gołębiowski
Marek Andrzej 
profesor nadzwyczajny
22 55 314 12,
fax: 22 625 29 31
 
magolebiowski@uw.edu.pl
dr  Harris
Elizabeth Emma 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 12, 22 55 314 24 (sekret,
fax: 22 625 29 31
 
e.e.harris@uw.edu.pl
dr  Kociołek
Katarzyna Agnieszka 
adiunkt
22 55 314 12,
fax: 22 625 29 31
 
k.kociolek@uw.edu.pl
dr  Krawczyk-Żywko
Lucyna  
adiunkt
   
dr  Miernik
Mirosław Aleksander 
adiunkt
   
dr hab.  Rutkowski
Paweł  
adiunkt (hab.)
   
dr  Szopski
Marek  
starszy wykładowca (dr)
22 55 314 12,
fax: 22 625 29 31
 
marszoper111@yahoo.com
dr  Wierzchowska
Justyna Ludmiła 
adiunkt
22 55 314 12,
fax: 22 625 29 31
 
j.wierzchowska@uw.edu.pl

Zakład Literatury Amerykańskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Łuczak
Ewa Barbara 
adiunkt (hab.)
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
e.b.luczak@uw.edu.pl
dr hab.  Paryż
Marek Adam 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
m.a.paryz@uw.edu.pl
dr hab.  Pióro
Tadeusz Tomasz 
adiunkt (hab.)
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
T_pioro@poczta.onet.pl
dr  Pochmara-Ryżko
Anna Dominika 
adiunkt
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
ania.pochmara@gmailcom
dr hab.  Preis-Smith
Agata  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
a.preis-smith@uw.edu.pl
dr  Włodarczyk
Justyna Ewa 
adiunkt
22 55 314 17,
fax: 22 625 29 31
 
wlodarczyk@pra.waw.pl

Zakład Literatury Angielskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Błaszkiewicz
Maria Matylda 
adiunkt
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
m.m.blaszkiewicz@uw.edu.pl
dr hab.  Błaszkiewicz
Bartłomiej Grzegorz 
adiunkt (hab.)
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
bblaszkiewicz@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Bystydzieńska
Grażyna Danuta 
profesor zwyczajny
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
g.bystydzienska@uw.edu.pl
dr hab.  Cetera-Włodarczyk
Anna Urszula 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
a.cetera@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Grzegorzewska
Małgorzata  
profesor nadzwyczajny
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
malgorzatagrzegorzewska@onet.eu
prof. dr hab.  Kowalik
Barbara Janina 
profesor nadzwyczajny
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
b.j.kowalik@uw.edu.pl
dr  Łączyńska
Klaudia Anna 
adiunkt
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
leleszek@wp.pl
dr hab.  Oramus
Dominika Dorota 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 314 15, 22 55 314 24 (sekret,
fax: 22 625 29 31
 
dominika.oramus@uw.edu.pl
dr hab.  Sokołowska-Paryż
Marzena Agnieszka 
adiunkt (hab.)
22 55 314 15,
fax: 22 625 29 31
 
m.a.sokolowska-paryz@uw.edu.pl

Biblioteka Instytutu Anglistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Dolega
Krystyna Grażyna 
starszy bibliotekarz
22 55 314 29,
fax: 22 625 29 31
 
iabibl@uw.edu.pl
mgr  Dołęgiewicz
Anita  
starszy bibliotekarz
22 55 314 29,
fax: 22 625 29 31
 
a.chrupek@uw.edu.pl
  Łabunko-Łabuński
Wiesław Krzysztof 
bibliotekarz
22 55 314 27,
fax: 22 625 29 31
 
w.labunski@uw.edu.pl
  Podlasin
Jacek Jan 
starszy magazynier biblioteczny
22 55 314 28,
fax: 22 625 29 31
 
j.podlasin@uw.edu.pl
mgr  Podsadni
Anna Teresa 
kustosz
22 55 314 33,
fax: 22 625 29 31
 
a.podsadni@uw.edu.pl
mgr  Traczewska
Dorota Ewa 
kustosz
22 55 31334, 22 625 41 39   d.traczewska@uw.edu.pl
mgr  Zawadzka
Anna  
starszy bibliotekarz
22 55 314 29,
fax: 22 625 29 31
 
azawadzka@uw.edu.pl
mgr  Żmijewski
Robert  
bibliotekarz
   

Administracja Instytutu Anglistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bednarek
Małgorzata  
starszy specjalista
22 55 314 24,
fax: 22 625 29 31
 
m.bednarek@uw.edu.pl
mgr inż.  Czyżewska
Marta  
samodzielny referent
22 55 314 19,
fax: 22 625 29 31
 
martaczyzewska@uw.edu.pl
mgr  Kłosińska
Katarzyna Maria 
starszy specjalista
22 55 314 23,
fax: 22 625 29 31
 
k.klosinska@uw.edu.pl
mgr  Matuszewska
Lidia Krystyna 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 314 19,
fax: 22 625 29 31
 
lidkam@uw.edu.pl
mgr  Sokołowska
Joanna  
starszy referent
22 55 314 19,
fax: 22 625 29 31
 
j.sokolowska@uw.edu.pl

Obsługa Instytutu Anglistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Mieszkowski
Jerzy  
starszy portier
22 55 314 11,
fax: 22 625 29 31
 
 
  Walkiewicz
Barbara  
starsza woźna
22 55 314 22,
fax: 22 625 29 31
 
 
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników