WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Boroch
Robert  
adiunkt
22 55 34233   rboroch@uw.edu.pl
dr  Brzezińska
Marta Halina 
adiunkt
   
mgr  Chwistek
Łukasz Marek 
lektor
   
dr  Gąsior
Grzegorz  
wykładowca
   
dr hab.  Getka
Joanna Aleksandra 
adiunkt (hab.)
22 55 34233   jgetka@wp.pl
dr  Grącka
Monika Joanna 
adiunkt
22 55 34279   mjgracka@uw.edu.pl
dr hab.  Grzybowski
Jerzy  
adiunkt (hab.)
22 55 34230   jgrzybowski@uw.edu.pl
dr  Janchuk
Elena  
starszy wykładowca (dr)
22 55 34230   elena77@o2.pl
dr  Karwowska
Katarzyna Joanna 
wykładowca
   
dr  Kozłowska
Joanna Małgorzata 
adiunkt
22 55 34230   kozlowska.joanna@op.pl
dr hab.  Koźbiał
Jan Ignacy 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 34219   jkozbial@adm.uw.edu.pl
mgr  Kramar
Ruslana  
wykładowca
   
dr  Kramar
Rostysław  
adiunkt
22 55 34233   rostyslav.kramar@uw.edu.pl
dr  Lesicka
Olga  
adiunkt
   
dr hab.  Moskwin
Andriej  
adiunkt (hab.)
22 55 34230   amoskwin@uw.edu.pl
mgr  Pilipavičiute-Gugała
Regina  
wykładowca
   
mgr  Puklich
Edita  
wykładowca
   
dr  Spytek
Patrycja  
adiunkt
   
mgr  Szlachta-Misztal
Justyna Agnieszka 
wykładowca
   
prof. dr hab.  Wirpsza
Aleksander Stanisław 
profesor nadzwyczajny
   

Administracja Katedry Studiów Interkulturowych Europy Ś

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Bazdyga
Aneta  
starszy referent
22 55 34229,
fax: 22 55 34229
 
a.bazdyga@uw.edu.pl
  Kocęba
Marta  
starszy referent
22 55 34229,
fax: 22 55 34229
 
marta.koceba@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników