WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Ukrainistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Botwina
Renata  
wykładowca
   
mgr  Delura
Sebastian Norbert 
wykładowca
  sebastian.delura@onet.eu
dr  Jakubiak
Olga Danuta 
adiunkt
   
dr  Jakubowska-Krawczyk
Katarzyna Zofia 
adiunkt
  kasiajak@poczta.onet.pl
dr  Kizińska
Anna Maria 
adiunkt
   
dr hab.  Kononenko
Iryna  
adiunkt (hab.)
  kononenko@wp.pl
dr hab.  Mytnik
Irena Weronika 
adiunkt (hab.)
22 55 34289   inka_wer@o2.pl
dr  Nagórka
Piotr Paweł 
adiunkt
   
dr  Olechowska
Paulina Ewa 
adiunkt
22 55 34289   paulinawaszkiewicz@wp.pl
dr  Roguska
Julia  
wykładowca
   
dr  Romaniuk
Svitlana  
adiunkt
  s.romaniuk@uw.edu.pl
mgr  Saniewska
Marta  
wykładowca
   
dr hab.  Skab
Mar'yan  
profesor nadzwyczajny UW
   
prof. dr hab.  Sobol
Valentyna  
profesor zwyczajny
  wsobol@uw.edu.pl
dr  Stefanowska
Lidia  
adiunkt
  lstefanowska@uw.edu.pl
dr  Szafernakier-Świrko
Anna  
adiunkt
   
mgr  Wasiak
Elżbieta Urszula 
starszy wykładowca
  urszula.wasiak@wp.pl
dr  Zambrzycka
Marta Elżbieta 
adiunkt
   

Administracja Katedry Ukrainistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Sosińska
Mirosława  
specjalista
22 55 34252,
fax: 22 55 34252
 
ku@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników