WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Rusycystyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Czwalińska
Maryna  
wykładowca
22 55 34261   mczwalin@uw.edu.p
dr  Krenska
Nataliya  
wykładowca
22 55 34260   natalia.krenska@poczta.onet.pl

Zakład Języka Rosyjskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Gazdecka
Ewa Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 34242   emgazdec@uw.edu.pl
dr  Kuratczyk
Magdalena Sylwia 
docent
22 55 34281   m.kuratczyk@uw.edu.pl
dr hab.  Mańkowska
Grażyna Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 34281   gmmankow@uw.edu.pl
dr  Michałowski
Piotr Jerzy 
adiunkt
   
dr  Muszyńska-Wolny
Dorota Halina 
adiunkt
  dhmuszyn@uw.edu.pl
dr  Petelczyc
Regina  
starszy wykładowca (dr)
  rpetelcz@uw.edu.pl
dr hab.  Urbanek
Dorota Katarzyna 
profesor nadzwyczajny UW
  d.urbanek@uw.edu.pl
dr  Wasiluk
Joanna  
adiunkt
   

Zakład Historii Literatury Rosyjskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Dąbrowska
Magdalena  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 34279   m.dabrowska@uw.edu.pl
dr  Głuszkowski
Piotr Adam 
adiunkt
   
dr hab.  Jędrzejkiewicz
Anna Bożena 
adiunkt (hab.)
   
dr  Krycka-Michnowska
Iwona Elżbieta 
adiunkt
22 55 34279   iekrycka@uw.edu.pl
dr  Łukaszewicz
Marta Hanna 
adiunkt
   
dr  Szymczak
Grzegorz  
adiunkt
22 55 34279   g.szymczak@uw.edu.pl
dr hab.  Zielińska
Monika Izabella 
adiunkt (hab.)
22 55 34260   mizielin1@uw.edu.pl

Zakład Komunikacji Językowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Buchowiecka-Fudała
Agata Janina 
wykładowca
22 55 34246   ajbuchow@uw.edu.pl
dr  Grabińska
Gizela  
wykładowca
22 55 34246   g.grabinska@uw.edu.pl
dr  Khvatov
Sergey  
starszy wykładowca (dr)
22 55 34263   skhvatov@uw.edu.pl
mgr  Paśnik
Stanisław  
starszy wykładowca
22 55 34263   spasnik@uw.edu.pl
dr  Piekarska-Winkler
Dorota Olga 
wykładowca
22 55 34236   dopiekar@uw.edu.pl
dr hab.  Szypielewicz
Ludmiła  
adiunkt (hab.)
22 55 34293   l.szypielewicz@uw.edu.pl
mgr  Wasiel
Piotr  
starszy wykładowca
22 55 34246   pwasiel@uw.edu.pl

Administracja Instytutu Rusycystyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Cielebąk
Małgorzata Zofia 
specjalista
22 55 34290,
fax: 22 55 34223
 
cielebak@uw.edu.pl
mgr  Komendacka
Irena Małgorzata 
starszy specjalista
22 55 34228,
fax: 22 55 34227
 
ikomendacka@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników