WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja Wydziału Historycznego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bereza
Beata  
specjalista
22 55 20294    
  Brzóska
Honorata  
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 20247, 22 828 07 19   h.brzoska@uw.edu.pl
mgr  Brzóska
Hanna  
specjalista
22 55 20369   hannabrzoska@uw.edu.pl
mgr  Dąbrowski
Michał Aleksander 
starszy referent
   
mgr  Dudzińska
Krystyna Włodzimiera 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 21 654   k.dudzinska@uw.edu.pl
inż.  Ejsmont
Sylwia Małgorzata 
specjalista
22 55 24 535   s.ejsmont@uw.edu.pl
  Gałązka
Bożena Irena 
specjalista
22 55 24534   b.galazka@uw.edu.pl
mgr  Goljasz
Beata  
specjalista
22 826 21 30, 22 55 24 536   beatagoljasz@uw.edu.pl
  Leng
Katarzyna  
kierownik sekcji
22 55 20777   k.leng@uw.edu.pl
  Mroczkowska
Emilia  
specjalista
22 55 24 562   emilia.mroczkowska@uw.edu.pl
mgr  Mularczyk
Edyta Agata 
starszy specjalista
   
mgr  Nowakowska
Magdalena Maria 
Dyrektor Administracyjny
   
mgr  Paśnik-Mianowska
Agata  
specjalista
22 55 20777   amianowska@uw.edu.pl
  Raczyńska
Beata Anna 
specjalista
22 55 20545, 22 826 21 30   braczynska@uw.edu.pl
  Rejnson
Grażyna  
specjalista
22 55 24532, 22 828 07 19   g.rejnson@uw.edu.pl
  Skarżyńska
Bożena Maria 
specjalista
22 55 24533, 22 828 07 19   b.skarzynska@uw.edu.pl
mgr  Smolińska
Urszula  
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 24536, 22 826 21 30   usmolinska@uw.edu.pl
mgr  Szatkowska
Katarzyna  
specjalista
22 55 20545   k.szatkowska@uw.edu.pl
  Szewczyk
Marzenna Elżbieta 
samodzielny referent
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników