WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Muzykologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bogdanovich
Irina  
wykładowca
   

Zakład Teorii i Estetyki Muzyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Chwiłek
Agnieszka Barbara 
asystent
22 55 21538   a.chwilek@uw.edu.pl
dr  Gamrat
Małgorzata  
adiunkt naukowy
   
dr hab.  Lindstedt
Iwona  
adiunkt (hab.)
22 55 21544   i.lindstedt@uw.edu.pl
dr  Naliwajek-Mazurek
Katarzyna  
adiunkt
  k.naliwajek@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Skowron
Zbigniew Marian 
profesor nadzwyczajny
22 55 21545   z.skowron@uw.edu.pl

Zakład Powszechnej Historii Muzyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Antonchyk
Viktoryia  
asystent
   
dr  Markuszewska
Aneta  
adiunkt
  amarkuszewska@uw.edu.pl
dr hab.  Paczkowski
Szymon Zdzisław 
adiunkt (hab.)
22 55 21542   sz.paczkowski@uw.edu.pl
dr  Ryszka-Komarnicka
Anna Maria 
asystent
   
prof. dr hab.  Żórawska-Witkowska
Alina Grażyna 
profesor nadzwyczajny
22 55 21546   a.zorawska-witkowska@uw.edu.pl

Zakład Historii Muzyki Polskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Bieńkowska
Irena  
adiunkt (hab.)
22 55 21540   i.bienkowska@uw.edu.pl
dr hab.  Jeż
Tomasz Miłosław 
adiunkt (hab.)
   
dr hab.  Leszczyńska
Agnieszka Zofia 
adiunkt (hab.)
22 55 21540   a.z.leszczynska@uw.edu.pl

Zakład Etnomuzykologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Dahlig
Piotr Wincenty 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21543   pdahlig@uw.edu.pl
dr  Nowak
Tomasz Marek 
adiunkt
  t.m.nowak@uw.edu.pl

Zakład Muzykologii Systematycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Baranowski
Tomasz  
adiunkt (hab.)
   
mgr  Gradowski
Mariusz Józef 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr hab.  Gruszczyńska-Ziółkowska
Ewa Anna 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21541   a.gruszczynska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kominek
Sławomira  
profesor zwyczajny
22 55 21536   s.kominek@uw.edu.pl
dr  Makomaska
Sylwia Anna 
adiunkt
  smakomaska@uw.edu.pl

Biblioteka i Fonoteka Instytutu Muzykologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Gołębiowska
Agnieszka  
kustosz
22 55 21534   agolebiowska@uw.edu.pl
mgr  Januszkiewicz-Rębowska
Iwona Małgorzata 
kustosz
22 55 21534   ijanuszkiewicz@uw.edu.pl
  Kalewska
Iwona  
magazynier biblioteczny
  i.kalewska@uw.edu.pl
mgr  Podłaszczyk-Nowakowska
Alida Ewa 
starszy bibliotekarz
22 55 21534   anowakowska@uw.edu.pl
mgr  Świderska
Barbara Maria 
kustosz
22 55 21534   barbara.swiderska@uw.edu.pl

Administracja Instytutu Muzykologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Kulbicka
Beata Agnieszka 
starszy referent
22 55 21535   imuz@uw.edu.pl
  Szulim
Łukasz  
starszy referent inż.-tech.
   

Obsługa Instytutu Muzykologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Prokopiak
Halina  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników