WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Brzóska
Robert  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 20250   r.brzoska@uw.edu.pl

Zakład Bibliotekoznawstwa

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Grabowska
Dorota  
asystent
   
dr  Grygrowski
Dariusz  
asystent
22 55 20 226   dargry@uw.edu.pl
dr  Jasiewicz
Justyna Maria 
adiunkt
22 55 23715   justyna.jasiewicz@uw.edu.pl
dr  Karzewska
Bożena Barbara 
adiunkt
22 55 20226   b.b.karzewska@uw.edu.pl
dr hab.  Kisilowska
Małgorzata Dorota 
adiunkt (hab.)
22 55 23715   emka@uw.edu.pl
dr hab.  Pietrzak
Małgorzata Alina 
adiunkt (hab.)
22 55 20177   m.pietrzak@uw.edu.pl
mgr  Pietrzkiewicz
Dorota Monika 
asystent
22 55 23 715    
dr  Pugacewicz
Iwona Helena 
adiunkt
22 55 20226   ipugacewicz@uw.edu.pl
dr  Zając
Michał  
asystent
22 826 85 69   zajac@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Zybert
Elżbieta Barbara 
profesor zwyczajny
22 55 20226   e.zybert@uw.edu.pl

Zakład Systemów Informacyjnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Dobrowolski
Zdzisław Tomasz 
starszy wykładowca (dr)
22 55 23790   tomdobrowolski@gmail.com
dr  Dobrzelewski
Seweryn  
adiunkt
22 55 23790   seweryn.dobrzelewski@uw.edu.pl
mgr  Halasz-Cysarz
Monika Katarzyna 
asystent
   
dr inż.  Iwanowski
Marek Andrzej 
asystent
   
dr  Iwasiński
Łukasz Witold 
adiunkt
   
dr  Luterek
Mariusz Sebastian 
adiunkt
22 55 20248   m.luterek@uw.edu.pl
dr  Mierzecka-Szczepańska
Anna  
adiunkt
22 55 22945   aszczepanska@uw.edu.pl
dr  Przastek-Samok
Maria  
docent
22 55 20248   m.przastek-samok@uw.edu.pl
dr  Roszkowski
Marcin  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Sosińska-Kalata
Barbara Irena 
profesor nadzwyczajny
22 55 20248   b.sosinska@uw.edu.pl
dr  Święćkowska
Teresa  
adiunkt
22 55 22945   t.swieckowska@uw.edu.pl

Zakład Historii Teorii i Historii Bibliografii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Franke
Jerzy Zbigniew 
adiunkt (hab.)
22 55 20260   jfranke@uw.edu.pl
dr  Gmiterek
Grzegorz Paweł 
adiunkt
22 552 02 60    
dr  Kędziora
Tomasz Romuald 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20260   tomaszkedziora@uw.edu.pl
dr  Nowak
Adam Stefan 
adiunkt
22 55 20260   iadam1953@gmail.com
dr  Ochmański
Mikołaj Aleksander 
adiunkt
22 55 20256   m.ochmanski@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Woźniak-Kasperek
Jadwiga Bożena 
profesor nadzwyczajny
22 55 20260   jbwozniak@uw.edu.pl

Zakład Wiedzy o Książce

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Chamera-Nowak
Agnieszka Maria 
adiunkt
22 55 20239   achamera@uw.edu.pl
dr  Kaliszuk
Jerzy  
asystent
   
dr hab.  Kamler
Anna  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20258, 22 826 85 69   akamler@uw.edu.pl
dr hab.  Kuźmina
Dariusz  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20111, 22 826 85 69   dkuzmina@uw.edu.pl
dr  Ptasińska
Małgorzata Ewa 
adiunkt
22 55 20177    
dr hab.  Puchalski
Jacek Jerzy 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20258   jacek.puchalski@interia.pl
dr hab.  Soszyński
Jacek Jan 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20239   jacek.soszynski@uw.edu.pl
dr  Tobera
Marek Ryszard 
adiunkt
22 55 20256   marektob@wp.pl

Pracownia Informacji Europejskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Grabowska
Marta Maria 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20260   mgrabowska@uw.edu.pl

Biblioteka Instytutu Informacji Naukowej i Studiów Bibliologicznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Krupa
Michał  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 20250   m.krupa@uw.edu.pl
mgr  Lelakowska
Małgorzata Elżbieta 
kustosz
22 55 20270, 22 826 61 63   biblos@uw.edu.pl
  Stanisławski
Jan  
magazynier biblioteczny
22 55 20270, 22 826 61 63    
mgr  Szklarska-Maruszak
Elżbieta Jolanta 
kustosz
22 55 20270, 22 826 61 63   biblos@uw.edu.pl

Administracja Instytutu Informacji Naukowej i Studiów B

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Liwska
Katarzyna  
specjalista
22 55 20250   k.wichowska@uw.edu.pl
  Oporska
Hanna  
specjalista
22 55 20111, 22 826 85 69   hoporska@uw.edu.pl

Obsługa Instytutu Informacji Naukowej i Studiów Bibl.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Kraszewska
Agata  
starsza woźna
22 55 20215    
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników