WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Archeologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Adamiak
Michał Piotr 
asystent naukowy
   
dr  Bogacki
Miron Dariusz 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 22828   miron.bogacki@uw.edu.pl
dr  Jakubczyk
Ireneusz  
adiunkt naukowy
   
mgr  Jończyk
Ludwika Maria 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 22822   ludwika@centrum.cz
dr  Manasterski
Dariusz Stanisław 
adiunkt
22 55 22824   dmanasterski@uw.deu.pl
mgr  Rudnicki
Marcin Konrad 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 22827   rudnis@yahoo.com
dr  Szmoniewski
Bartłomiej Szymon 
adiunkt naukowy
   
dr  Ulanowska
Agata Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 22814   agatula@uw.edu.pl
dr  Wołoszyn
Janusz Zbigniew 
adiunkt
22 55 22845, 22 55 20857   januszwoloszyn@yahoo.com

Zakład Antropologii Historycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Giersz
Miłosz Paweł 
adiunkt
22 55 22845, 22 55 20857   mgiersz@uw.edu.pl

Zakład Archeologii Pradziejowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Białowarczuk
Marcin  
adiunkt
22 55 22824   m.bailowarczuk@uw.edu.pl
dr  Gumiński
Witold Roman 
starszy wykładowca (dr)
22 55 22824   witek@pradzieje.pl
dr  Januszek
Katarzyna Janina 
adiunkt
22 55 22824   katarzyna.januszek@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Mazurowski
Ryszard Feliks 
profesor nadzwyczajny
22 55 22824   rfmazurowski@uw.edu.pl
dr  Przeździecki
Michał  
adiunkt
22 55 22842   m.przezdziecki@uw.edu.pl
dr hab.  Szymczak
Karol Mieczysław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22842   karolszymczak@op.pl

Zakład Archeologii Europy Starożytnej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Beliavets
Vadzim  
adiunkt naukowy
   
dr  Cieśliński
Adam Piotr 
adiunkt
22 55 22805   adamcie@yahoo.com
dr hab.  Kontny
Bartosz Damian 
adiunkt (hab.)
   
dr  Maciałowicz
Andrzej Marek 
asystent
22 55 22805   amacialow@gmail.com
prof. dr hab.  Nowakowski
Wojciech Jerzy 
profesor zwyczajny
22 55 22805   samland@wp.pl
dr  Szela
Andrzej Wojciech 
adiunkt
   
dr  Szymański
Paweł Marek 
asystent
22 55 22805   pmszyman@uw.edu.pl
dr  Waluś
Adam Jan 
docent
22 55 47930   pabt.iauw@uw.edu.pl

Zakład Kontaktów Świata Śródziemnomorskiego z Barbaricum

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bursche
Aleksander  
profesor nadzwyczajny
22 55 22827   abursche@yahoo.com
dr  Chowaniec
Roksana Anna 
adiunkt
22 55 22827   roksanac@yahoo.com
dr  Zapolska
Anna Olga 
starszy referent inż.-tech.
   
mgr  Zawadzka
Anna  
asystent naukowy
   

Zakład Archeologii Wczesnego Średniowiecza

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Błaszczyk
Dariusz  
adiunkt naukowy
   
prof. dr hab.  Buko
Andrzej  
profesor zwyczajny
22 55 22821   abuko@uw.edu.pl
dr hab.  Kalaga
Joanna Eugenia 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22821, wew. 22821   jk@pradzieje.pl
dr hab.  Kowalczyk-Heyman
Elżbieta Krystyna 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22813   e.kowalczyk@uw.edu.pl
dr  Łukaszewicz
Ewa Grażyna 
starszy wykładowca (dr)
22 55 22821   emarczak@uw.edu.pl
dr  Nowakiewicz
Tomasz Marcin 
adiunkt
22 55 22821   nowakiewicz@yahoo.com
dr  Wróblewski
Wojciech Jerzy 
docent
22 55 22822   wojciech_wroblewski@hotmail.com

Zakład Archeologii Późnego Średniow. i Czasów Nowożytnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Starski
Michał Jakub 
adiunkt
22 55 22813   m.starski@uw.edu.pl

Zakład Archeologii Klasycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Dyczek
Piotr Karol 
profesor nadzwyczajny
22 55 22820   novae@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Jastrzębowska
Elżbieta  
profesor zwyczajny
22 55 22817   e.jastrzebowska@uw.edu.pl
dr  Jaworski
Piotr Kazimierz 
adiunkt
   
dr  Łuszczewska
Marzena Maria 
adiunkt
22 55 22820   mluszczewska@yahoo.com
mgr  Małkowski
Wiesław Paweł 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 22816   wmalkowski@uw.edu.pl
dr hab.  Misiewicz
Krzysztof Kazimierz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22816   geomis@iaepan.edu.pl
dr  Muszyńska
Monika Karolina 
adiunkt
22 55 22820   m.muszynska@op.pl
dr hab.  Rekowska
Monika Izabela 
adiunkt (hab.)
22 55 22817   mrekowska@uw.edu.pl
dr hab.  Scholl
Tomasz Daniel 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Wielgosz-Rondolino
Dagmara Zuzanna 
adiunkt
22 55 22817   dagmara.wielgosz@arts.kuleuven.be
dr  Yacoub
George  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 22816   gyacoub@uw.edu.pl
dr hab.  Żelazowski
Jerzy Roman 
asystent
22 55 22817   j.zelazowski@uw.edu.pl

Zakład Archeologii Egejskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Lewartowski
Kazimierz Janusz 
profesor nadzwyczajny
22 55 22814   k.lewartowski@uw.edu.pl.
dr  Siennicka-Rahmstorf
Małgorzata  
asystent
22 55 22814   malgorzata.siennicka@uw.edu.pl

Zakład Archeologii Prowincji Rzymskich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Olszewski
Marek Tycjan 
adiunkt
22 55 22809   tycjanolszewski@yahoo.fr
prof. dr hab.  Sarnowski
Tadeusz  
profesor zwyczajny
   
dr  Tomas
Agnieszka Ewa 
adiunkt
22 55 22809   agnieszka.tomas@wp.pl

Zakład Archeologii Bliskiego Wschodu

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bieliński
Piotr  
profesor nadzwyczajny
22 55 22804   piotr.bielin@wp.pl
dr  Jakubiak
Krzysztof Zbigniew 
adiunkt
22 55 22826   jakubiakk@interia.pl
prof. dr hab.  Kaim
Barbara  
profesor nadzwyczajny
22 55 22803   barbara.kaim@uw.edu.pl
dr hab.  Ławecka
Dorota Ewa 
adiunkt (hab.)
22 55 22803, 22 55 22803   dorotalawecka@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Młynarczyk
Jolanta  
profesor nadzwyczajny
22 55 22823   susyam@wp.pl
dr  Smogorzewska
Anna  
adiunkt
22 55 22826   asmog@wp.pl
dr  Stępniowski
Franciszek Mariusz 
docent
22 55 22803   f.stepniowski@uw.edu.pl
dr  Szeląg
Dariusz  
asystent
22 55 22826   daresz@uw.edu.pl
dr hab.  Waliszewski
Tomasz Bolesław 
adiunkt (hab.)
22 55 22823   twaliszewski@uw.edu.pl

Zakład Archeologii Podwodnej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Brzóska
Artur  
asystent
   
  Gerasimov
Vyacheslav  
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Karasiewicz-Szczypiorski
Radosław Jan 
asystent
22 55 22809, 22 55 22812   radoslaw.szczypiorski@gmail.com
prof. dr hab.  Modrzewska-Pianetti
Iwona Maria 
profesor zwyczajny
22 55 22820   iwonamodrzewska@poczta.onet.pl
dr  Żuchowska
Marta Karolina 
asystent
22 55 22823   marta_archeo@tlen.pl

Zakład Papirologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Derda
Tomasz  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22815   t.derda@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Łajtar
Adam Feliks 
profesor nadzwyczajny
22 55 22815   a.lajtar@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Łukaszewicz
Adam Tadeusz 
profesor zwyczajny
22 55 22815   adlukasz@adm.uw.edu.pl
dr  Ochała
Grzegorz Piotr 
adiunkt
   
mgr  Płóciennik
Tomasz Paweł 
starszy wykładowca
22 55 22815   t.plociennik@uw.edu.pl

Zakład Tradycji Antyku w Sztukach Wizualnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Kowalski
Hubert Adam 
adiunkt
22 55 21523   hubkowal@poczta.wp.pl
mgr  Maj
Jacek  
asystent naukowy
  jacek.maj@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Miziołek
Jerzy  
profesor zwyczajny
22 55 21523   jerzymiziolek@wp.pl

Zakład Historii Kultury Materialnej Antyku

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Ciołek
Renata Joanna 
adiunkt (hab.)
22 55 22814   rciolek@hotmail.com
dr  Matera
Marcin Tadeusz 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 22820   m.matera@o2.pl

Zakład Paleolitu i Mezolitu

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Więckowski
Wiesław Cezary 
adiunkt
22 55 22837   w.c.wieckowski@uw.edu.pl

Zakład Archeologii Egiptu i Nubii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Barwik
Mirosław  
adiunkt (hab.)
22 55 22825   barwik@hotmail.com
dr  Dzierzbicka
Dorota  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Godlewski
Włodzimierz  
profesor zwyczajny
22 55 22808   w.godlewski@zigzag.pl
prof. dr hab.  Niwiński
Andrzej Stefan 
profesor zwyczajny
22 55 22825   andrzejniwi.egipt@gmail.com
dr  Rzepka
Sławomir Roman 
asystent
22 55 22825   s.rzepka@wp.pl
dr  Wodzińska
Anna  
adiunkt
22 55 22808   aniawodzinska@yahoo.com
dr  Zielińska
Dobrochna Małgorzata 
adiunkt
22 55 22803   dobrochna.ziel@gmail.com

Zakład Bioarcheologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Gręzak
Anna Bożena 
adiunkt
22 55 22844   abgrezak@uw.edu.pl
dr  Jaskulska
Elżbieta Halina 
adiunkt
22 55 22845   ejaskulska@uw.edu.pl
dr hab.  Piątkowska-Małecka
Joanna Karina 
adiunkt (hab.)
22 55 22844   archeozoo@poczta.onet.pl
dr hab.  Sołtysiak
Arkadiusz  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22837, 22 55 22844   a.soltysiak@uw.edu.pl

Pracownia Archeologicznych Badań Terenowych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Domaradzka
Sylwia Dominika 
specjalista naukowo-techniczny
  pabt.iauw@uw.edu.pl
mgr  Grabarek
Artur Ronald 
starszy specjalista naukowo-techniczny
  pabt.iauw@uw.edu.pl
mgr  Różańska-Kardaś
Monika Dorota 
samodzielny pracownik inż.-tech.
  pabt.iauw@uw.edu.pl

Pracownia Obsługi Badań Terenowych na Bliskim i Środkow

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Wagner
Marcin Zbigniew 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 22826   m.wagner@uw.edu.pl

Pracownia Technicznej Obsługi Badań i Dydaktyki Instytutu

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Dąbski
Michał Ludwik 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 22828   studiomd@op.pl
mgr  Olsienkiewicz
Andrzej Władysław 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 22839    
  Różycka
Magdalena  
młodszy bibliotekarz
22 55 22819    

Pracownia Komputerowa Instytutu

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Janowski
Janusz Krzysztof 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 22520,
fax: 22 55 22520
 
janusz.janowski@uw.edu.pl
mgr  Nazaruk
Ireneusz Stanisław 
starszy specjalista informatyczny
22 55 22840   ireneusznazaruk@uw.edu.pl

Biblioteka Instytutu Archeologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Blicharski
Mirosław Leszek 
starszy magazynier biblioteczny
   
mgr  Jabłonowska-Taracha
Jolanta  
kustosz
22 55 22818   bibpapir.archeo@uw.edu.pl
mgr  Piechura-Masztak
Aleksandra Wioletta 
kustosz
22 55 22831   biblioteka.iauw@uw.edu.pl
mgr  Roszyk
Władysława  
kustosz
22 55 22831   biblioteka.iauw@uw.edu.pl

Administracja Instytutu Archeologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Kamińska
Renata Maria 
specjalista
22 55 20117   r.kaminska@uw.edu.pl
mgr  Kuźmicz
Michał Stanisław 
specjalista
22 55 20211   mikuz@op.pl
  Meglicka
Krystyna  
specjalista
22 55 22800   iauw@uw.edu.pl
mgr  Moszoro
Mirosława  
specjalista
22 55 22801   iauw@uw.edu.pl
mgr  Stasiak
Zbigniew Stanisław 
kierownik administracyjny
22 55 22836   zbigniew.stasiak@wp.pl
mgr  Szczerbakowska
Barbara Elżbieta 
specjalista
22 55 20117   bszczerbakowska@poczta.fm

Obsługa Instytutu Archeologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Chuderliński
Maciej Jerzy 
starszy pedel
22 55 22850    
  Dąbrowska
Katarzyna Weronika 
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Dobkowska
Krystyna  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Gniadzik
Teresa Janina 
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Madziar
Waldemar  
portier
22 55 22850    
  Osiecimski
Michał Rudolf 
portier
   
  Płochocki
Jarosław  
rzemieślnik
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników