WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja Wydziału Polonistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr inż.  Bińkowska
Joanna Aleksandra 
kierownik sekcji
22 55 20690    
mgr  Falkowska
Milena Beata 
specjalista
22 55 20428, 22 826 07 83   falkowska@uw.edu.pl
mgr  Górna
Ewa Janina 
specjalista
22 55 20696, 22 828 72 85    
  Górzna
Małgorzata Iwona 
specjalista
22 55 20690, 22 826 40 47    
mgr inż.  Janikowska
Katarzyna  
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 20512   k.janikowska@uw.edu.pl
mgr  Jaworek
Marta Renata 
referent
   
mgr  Kłosińska
Magdalena  
specjalista
22 55 21020   ilp@uw.edu.pl
  Kopeć
Jerzy  
specjalista inż.-tech.
22 55 21012, 22 55 21013    
inż.  Kośla
Konrad Seweryn 
specjalista
22 55 20696   konrad.kosla@uw.edu.pl
mgr  Kruk
Dorota  
starszy referent
22 55 20534   dorota.kruk@uw.edu.pl
mgr  Krzysiak
Urszula  
redaktor
22 55 20786   u.krzysiak@uw.edu.pl
  Kucharska
Katarzyna Alina 
specjalista
22 55 20428, 22 826 07 83   kakuchar@uw.edu.pl
  Piasek
Aneta Monika 
specjalista
22 55 20680    
  Pieprzycki
Grzegorz Piotr 
specjalista inż.-tech.
22 55 21012, 22 55 21013   grzegorz.pieprzycki@uw.edu.pl
mgr  Przygocka
Jolanta Danuta 
specjalista
22 55 20696, 22 828 72 85    
mgr  Przygocki
Krzysztof  
kierownik administracyjny
   
mgr  Sernawit
Anna Beata 
specjalista
22 5520512    
  Siejka
Beata Izabela 
specjalista
22 55 20512    
  Smulska
Halina  
kierownik dziekanatu
22 55 21101, 22 55 20428   hsmulska@uw.edu.pl
  Telinga
Monika Małgorzata 
referent
22 55 20 680   m.telinga@uw.edu.pl
mgr  Wesołowska
Monika  
specjalista
22 55 20 696    
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników