WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Biuro ds. Wspomagania Rozwoju UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bochenek
Grzegorz Leon 
kierownik biura
22 55 20796,
fax: 22 55 20729
 
bochenek@adm.uw.edu.pl
mgr  Cichawa
Paweł Krzysztof 
specjalista
22 55 21303,
fax: 22 55 20729
 
cichawa@adm.uw.edu.pl
mgr  Jońska
Anna Maria 
samodzielny referent
   
mgr  Kocik
Magdalena Ewa 
specjalista
22 55 22031   mkocik@uw.edu.pl
mgr  Kotowska
Katarzyna  
samodzielny referent
22 55 20 727,
fax: 22 55 20 729
 
katarzyna.kotowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Pawlak
Agnieszka  
specjalista
22 55 22022,
fax: 22 55 20729
 
aszczesnik@adm.uw.edu.pl
mgr  Szkop
Ewa Edyta 
samodzielny referent
55 24 099,
fax: 22 55 20 729
 
ewa.szkop@adm.uw.edu.pl
  Tygielski
Jan Tomasz 
samodzielny referent
22 55 22021,
fax: 22 55 20729
 
jan.tygielski@uw.edu.pl
mgr  Wasilewski
Dominik Władysław 
z-ca kierownika biura
22 55 21307,
fax: 22 55 20729
 
wasilew@adm.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników